درباره ما

مهروان خبر را بیشتر بشناسید

بسم الله الرحمن الرحیم
«ای بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی»
یکی از شاخص های مهم رسیدن به توسعه یافتگی اهمیت و توجه روز افزون به رسانه ها به عنوان بازوی قدرتمند دستگاه های اجرایی و خدماتی در دولت و بخش های خصوصی است.
پایگاه خبری تحلیلی مهروان خبر از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی و با مجوز پایگاه جامع رسانه‌های کشور و با رویکردی مستقل و فراجناحی و تحت فرامین مقام عظمای ولایت و در راستای پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تمدن سازی در استان مازندران و کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.
منش این پایگاه در تهیه اخبار، رویکرد تولید و بازنشر اخبار تولیدی در روابط عمومی‌ها و سایر منابع خبری است و تبعاً این پایگاه آماده دریافت و پوشش اخبار همه سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
از این رو این نهادها می توانند با اعمال نظر مثبت و سازنده و تعامل ارزنده با رسانه های به اهداف درون و برون سازمانی خود دست یابند. بر طبق عرایض فوق تصمیم بر این شد تا این پایگاه خبری نیز پا به عرصه وجود نهاده و رسالت خود را در این راستا ایفا نماید.
مجدداً لازم به ذکر است پایگاه خبری تحلیلی «مهروان خبر» وابسته به هیچ نهاد یا گروه یا حزب خاصی نیست و اخبار استان مازندران و کشور را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و قوانین جمهوری اسلامی ایران پیگیری و بازنشر می کند.

۰۱۱-۳۴۷۷۲۲۲۲

مرکز تماس شهروندان

۰۹۱۱-۹۶۰۴۱۵۹

گزارشگر مهروان خبر در واتساپ

۰۹۳۸-۴۸۶۳۰۱۶

گزارشگر مهروان خبر در تلگرام

mehravaankhabar@

کانال تلگرام مهروان خبر

mehravankhabar

آخرین اخبار در پیج رسمی مهروان خبر

جهت نمایش تبلیغات شما در سایت، با ما در ارتباط باشید

تبلیغات