پرداخت ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مطالبات برنج کاران مازندرانی

مهروان خبر/ با پیگیری های به عمل آمده ، تاکنون ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد خرید توافقی برنج پرمحصول در استان مازندران پرداخت شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای سیاستهای حمایتی دولت از تولیدات کشاورزی و اجرای طرح خرید برنج پرمحصول در مازندران، تاکنون ۶۹۵ تن برنج ندا و شیرودی تولید سال ۱۴۰۱ از تشکل های صنفی طرف قرارداد خریداری گردید.
عباسعلی وفائی نژاد افزود: نرخ خرید انواع برنج پرمحصول طبق دستورالعمل ابلاغی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، براساس حداکثر ۸ درصد شکستگی از قرار هر کیلوگرم برای برنج های ندا ۳۵ هزار و ۳۰۰ تومان و شیرودی ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان و فجر ۴۶ هزار و ۶۵۰ تومان در بسته بندی های ۱۰ کیلویی تعیین شده است.
وی با اعلام اینکه محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول وجود ندارد تصریح کرد: کشاورزان عزیز می توانند برنج پرمحصول تولیدی سال گذشته را با معرفی نامه جهاد کشاورزی به مراکز تعاونی های روستایی و مراکز طرف قرارداد از جمله شالیکوبی داران و تشکل های مربوطه تحویل نمایند و محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول با رعایت ضوابط و شرایط اعلامی وجود ندارد.
وفائی نژاد یادآورشد: طرح خرید برنج پرمحصول در استان مازندران تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://mehravankhabar.ir/?p=9774

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: