در راستای سیاستهای حمایتی دولت از کشاورزان و با گذشت یک هفته از آغاز خرید برنج در استان مازندران، تاکنون ۱۳۲ تن برنج شیرودی از شالیکاران مازندرانی خریداری شد.

خرید بیش از ۱۳۰ تن برنج پرمحصول در مازندران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از اصلاح قیمت خرید برنج توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و ابلاغیه جدید شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، طرح حمایتی خرید برنج با استقبال شالیکاران مازندرانی روبرو شد.

عباسعلی وفائی نژاد تصریح کرد: تاکنون قرارداد تحویل ۶ هزار و دویست تن برنج پرمحصول با شالیکوبی ها و تشکل های صنفی استان امضا شد.

وی با اشاره به خرید انواع برنج پرمحصول در این طرح افزود: نرخ جدید خرید انواع برنج براساس حداکثر ۸ درصد شکستگی از قرار هر کیلوگرم برای برنج های ندا ۳۵ هزار و ۳۰۰ تومان و شیرودی ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان و فجر ۴۶ هزار و ۶۵۰ تومان در بسته بندی های ۱۰ کیلویی تعیین شده است.

وفائی نژاد شرط خرید این محصولات را به دور بودن از آسیب ها یا شرایط غیر بهداشتی یا حشره زدگی عنوان کرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران خاطرنشان کرد: خرید توافقی برنج های پرمحصول پس از هماهنگی و انجام تمهیدات لازم و عقد قرارداد با شالیکوبی داران و تشکل های صنفی معرفی شده از سوی اتحادیه شرکتهای تعاونی شالیکوبی داران در سطح شهرستان های گلوگاه تا نور انجام می‌پذیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://mehravankhabar.ir/?p=9738

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: