مدیرکل بندرامیرآباد اعلام کرد:

ثبت رکورد تردد ۹۳۰ دستگاه کامیون در بندرامیرآباد

مدیرکل بنادر دریانوردی امیرآباد از ثبت تردد ۹۳۰ دستگاه کامیون در یک روز جهت حمل و نقل کالا در بندرامیرآباد خبر داد.

محمدعلی موسی پور در گفت‌وگو با خبرنگاران، بهره گیری از لجستیک حمل و نقل جاده ای را یکی از ظرفیت های راهبردی بنادر در تامین کالای اساسی برشمرد و گفت بندرامیرآباد با بهبود فرآیندها، ساماندهی و افزایش ظرفیت باسکول ها و با همکاری و تعامل سازنده گمرک و شرکت‌های حمل و نقل  موفق به ثبت رکورد تردد ۹۳۰ دستگاه کامیون در یک روز شده و در سال جاری نیز روزانه به طور میانگین ۷۳۰ دستگاه کامیون در بندر تردد نموده است.

وی به سفر چندی پیش رییس دستگاه قضا به بندر امیرآباد اشاره و تسریع در خروج کالاهای اساسی با هماهنگی ارگان های ذیربط را از نتایج سفر محسنی اژه ای به این بندر عنوان کرد.

 

موسی پور سرمایه گذاری در بندرامیرآباد را یکی دیگر از عوامل افزایش ترافیک دریایی و در پی آن تردد کشتی ها جهت صادرات و واردات مواد اولیه و محصولات دانست و  از اهتمام بندرامیرآباد در جذب سرمایه گذاری دریا محور که علاوه بر رشد عملیات و توسعه بندر موجب رونق ناوگان جاده ای خواهد شد، خبر داد.

مدیرکل بندرامیرآباد در پایان گفت پیاده سازی “سامانه مدیریت تردد کامیون ها” جهت کاهش مدت زمان ماندگاری کامیون ها در بنادر ، بهینه سازی فرآیند تخلیه و بارگیری کالا و افزایش سرعت ترخیص کالاهای اساسی جهت رضایتمندی مشتریان به ویژه قشر ساعی و پرتلاش رانندگان را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://mehravankhabar.ir/?p=9793

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها
Please assign elementor template to display content
Please assign elementor template to display content

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: