امروز: جمعه 26 مهر 1398 برابر با 18 اکتبر 2019

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

جمعه, 15 شهریور 1398 00:00

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه فرهنگ و هنر استان همراه با کاروان محرم می شود گفت: سوگواره عکس عاشورایی از جمله برنامه ها است.

عباس زارعاظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به مناسبت بزرگداشت ایام محرم و صفر، ویژه برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری را در سراسر استان مازندران برگزار می‌کند و در راستای تبیین فرهنگ والای عاشورایی و حفظ و گسترش این فرهنگ و آئین‌های فاخر مرتبط با آن، این اداره کل در نظر دارد ویژه برنامه‌هایی را در رشته‌های گوناگون فرهنگی، هنری، تبلیغی و مذهبی برگزار می‌کند

یکشنبه, 10 شهریور 1398 00:00

فرماندار نکا: همه ی مدیران و کارکنان دولت شایسته تقدیر هستند// مدیران و کارمندان امید را در دل مردم تزریق کنند.

فرماندار شهرستان نکا، در جلسه شورای اداری و تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه بیان داشت: همه ی کارکنان دولت پرتلاش و شایسته تقدیر هستند ، اما با محدودیتهایی مواجه هستیم که امکان تجلیل از همه ی این عزیزان را نداشتیم.

شنبه, 09 شهریور 1398 00:00

به گزارش مهروان خبر/ عملیات اجرائی ۲ ۲ واحدگازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدسلیمی نکا باحضور معاون استاندارمازندران، نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ومدیران شهرستانی عصرروز شنبه ۹ شهریور کلنگ زنی شد.

محسن نعمتی- مدیر عامل نیروگاه شهید سلیمی نکا دراین مراسم، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی دو واحد گازی ( سیکل ترکیبی) در نیروگاه شهید سلیمی نکا خاطرنشان کرد: این واحدها با اعتبار 14 هزار میلیارد ریال  تا سال 1400 به بهره برداری می رسد

چهارشنبه, 06 شهریور 1398 00:00

همزمان با پنجمین روزاز هفته دولت، پروژه بهسازی و احداث بلوار عدالت و شاه عباسی، با حضور مهدی رازجویان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، شاعری- نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی و سید مهدی احمدی- شهردار نکا و مسئولین دوائر شهرداری و شهرستانی عصرروزچهارشنبه 6 شهریور 98 در میدان امام حسین(ع) شهرستان نکا افتتاح شد.

شنبه, 09 شهریور 1398 00:00

با حضورمحمد رضا اللهیار-معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی ، استاندارو مدیران استانی و شهرستانی، فاز اول  راه رستمکلا -  بندرامیرآباد ، سیلوی ۲۰ تنی آرد برلیان و جرثقیل موبایل در منطقه ویژه اقتصادى بندر امیر آباد بهشهر ب بهره برداری رسید.

چهارشنبه, 06 شهریور 1398 00:00

استاندار مازندران در افتتاح ورزشگاه هفت تیر بابل مطرح کرد: هر شهرستان مازندران؛ پایتخت یک رشته ورزشی

مقام عالی دولت در مازندران در این مراسم؛ در حوزه ورزش قهرمانی، مازندران را مهد همه ی رشته های ورزشی د انست و گفت: اعتقاد مان این است که هرکدام از شهرستان های استان می تواند پایتخت یک رشته ورزشی باشد.

چهارشنبه, 06 شهریور 1398 00:00

در پنجمین روز از هفته دولت طرح های صندوق کارآفرینی امید، سردخانه و بسته بندی محصولات کشاورزی و تولید سبد میوه و بلوار شاه عباسی و عدالت در شهرستان نکا افتتاح و به بهره برداری رسید.

سه شنبه, 05 شهریور 1398 00:00

به گزارش مهروان خبر/ چندین طرح عمرانی درچهارمین روزازهفته دولت درنکاافتتاح شد.

توحیدی مقدم در آئین افتتاح آبرسانی روستای آکرد:گفت تلاش و همت دولت در جهت خدمت رسانی به مردم است.

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی