امروز: جمعه 03 اسفند 1397 برابر با 22 فوریه 2019

یادداشت روزخبرنگار.

من می نگارم/...

وقتی صدای فریاد همدردی، استخوان را می شکند، ولی تو استوار چون سرو ایستاده ایی.. یا بغضی، گلورا چنان می فشارد که بی گمان هنگام جان کندنت است ولی تو آرام و شمرده شمرده می گوئی و می شماری ومی نگاری رویدادها را ودرلحظه غلبه همه احساس برکارحرفه ایی ات، میگوئی: پوزشمان را پذیرا باشید.

من قلم وقدمم وقف توست. من نگارش و گزارشم دروصف توست، توئی که 3 بخشی و راستی درتومعنا شده( حقیقت) وتاوان این پافشاریم، نوازش دوست وآشناست که از شروع تا التیامش، کم بی راه نگویم، عمری ازمن خواهد گرفت.

با همه تفاسیرمن می نگارم هرآنچه دخترک بی پناه درگوشه ایی باحسرت درهمه آرزوهایش بردیوارمهربانی حلب هیفا خان طومان و...نقاشی می کند(صلح) ویا آن طرف تر پیرزنی خمیده با همه انرژی جوانی از دست رفته اش، دست برزانوانش می گذارد و درحجم فشارفقر، میگوید یاعلی مدد وقرص نانی حلال، برسفره پاک، ارزانی می کند... من می نگارم.

روز تمام تلاش ها، تمام نخوابیدن ها، تمام استرس ها، تمام شادی ها تمام محبت های گاه و بیگاه قدرشناسی وتمام قدکشیدن های افکارو دانسته های درمسیر تنویروآگاه سازی جامعه بشری...مبارک باشد.

من این روز را می نگارم تا بگویم، زاده شدن درمسیر تحریرحق، خود عبادت است. می نگارم تا زیبایی ها را با الفبای ایثار، نقاشی کنم. می نگارم تا همه آسایشم بردستان پرمهرهمنوعانم با سبد سبد دعای خیر، بدرقه راهم شود. می نگارم از جابرها ازعلی شهرستانی ها اززرکوب ها.. دوستانی که کنارمان بودند و لوحی برجسته از جنس طلای محبت وحقیقت برقلبمان نقاشی شده وتا ابد ماندگاراست.

من مینگارم...

توفیق چندین ساله خدمت درلباس خبرنگاری را ازخدای منان شاکرم واز حضرتش خواهان رشادت درنگارش حقیقت وحسادت در حفظ آبروی قلم را برای همه همکارانم آرزومندم..

امیدوارم خداوند توفیقی عنایت کند اگرچه اندک ولی همان توشه ناب اخرویمان شود

واما همه همکاران عزیز، روزتان مبارک... سیده نصیبه دوستدار- خبرنگار.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در یادداشت ها
بازدید کد خبر: 2176
مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی