امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکابهره برداری شد.

  • چهارشنبه, 19 تیر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

باحضورمدیران استانی وشهرستانی پروژه بزرگ تولیدی شهیدگرائیلی شهرداری نکا افتتاح شد.

سید مهدی احمدی- شهردارنکا دراین مراسم گفت :مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکا با حضور معاون محترم استاندار نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین محترم فرماندار، بخشدارو مدیران شهرستان اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا ،در فاز یک شهرک صنعتی سردار نظری این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر سید مهدی احمدی خاطر نشان کرد: برای اجرای این پروژه بیش از ۸ میلیارد تومان هزینه از محل در آمدهای داخلی شهرداری نکا هزینه شده است. با آغاز بکار این مجتمع تولیدی برای ۲۵ نفر بصورت مستقیم و برای بیش از یکصد نفر بصور غیر مستقیم شرایط اشتغال پایدار نیز فراهم شده است.

در پایان شهردار احمدی به این نکته اشاره کرد که این مجتمع علاوه بر تامین نیاز های شهروندان نکا، آماده ارائه خدمات رسانی وفروش تولیدات خود با نازلترین قیمت به شهرهای استان را نیز دارد.

نماینده شرق مازندران در مجلس گفت: شهرداری در کشور ما متأسفانه برعکس سایر شهرداری‌های دنیا همه کاره شهر نیست چراکه کلید شهر در تمام دنیا دست شهرداری و کلید روستا دست دهیار است ولی یک مدیریت ناهماهنگ و غیر متمرکز در کشور وجود دارد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، دکتر شاعری در آیین افتتاح مجتمع تولیدی شهید گرائیلی نکا با اشاره به لزوم مشارکت و همگرایی آحاد مردم و مسئولان برای ساختن شهر، اظهار کرد: هیچ راهی نداریم مگر اینکه این مفاهمه صورت بگیرد تا قبول کنیم که مشکلات بزرگ و چالش‌های اصلی شهر و منطقه را با همکاری و همراهی هم می‌توان حل کرد.

وی افزود: این فضا اکنون در شهر نکا وجود دارد و به همین دلیل می‌بینیم که در این شهر پروژه‌های مختلفی یکی پس از دیگری به ثمر می‌نشیند که باید قدر این نعمت را همه ما بدانیم.

این مسئول به بیان پروژه‌های اجرایی سطح شهر نکا پرداخت و اضافه کرد: همه پروژه‌های مدیریت شهری دست شهرداری نیست بلکه شهرداری در کشور ما متأسفانه برعکس سایر شهرداری‌های دنیا همه کاره شهر نیست چراکه کلید شهر در تمام دنیا دست شهرداری و کلید روستا دست دهیار است.

* اجرای سریعتر پروژه قرمرض نکا

شاعری به یکی از پروژه‌های زیرساختی شهر نکا اشاره و  تصریح کرد: علاوه بر اینکه به شهرداری و شورای شهر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری کمک می‌کنیم در سایر پروژه‌ها نیز باید وظیفه خود را انجام دهیم که بزرگترین پروژه کنونی شهر نکا فاضلاب شهری است که پنج سال به طول انجام خواهد کشید و یک سال از آن گذشته و 80 میلیارد تومان نیز برای آن مصوب شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اذعان کرد: راهکار حمایت از شهرداری برای اجرای این طرح در شورای برنامه‌ریزی شهرستان است که باتوجه به گرفته شدن مجوز از سازمان جنگل‌ها این پروژه در اختیار شهرداری نکا قرار گرفته است./منبع: سایت شهرداری نکا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در عکس و فیلم
بازدید کد خبر: 3639

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی