امروز: یکشنبه 27 مرداد 1398 برابر با 18 آگوست 2019

محمد مهدی رضاپور آکردی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان نکا شد

  • شنبه, 24 آذر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش مهروان خبر/ درمراسمی که باحضور مدیران معاونین اداره کل آموزش وپرورش مازندران درنمازخانه اداره آموزش وپرورش نکابرگزار شد، محمد مهدی رضاپور آکردی بعنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان معارفه شد.

در این مراسم مهدی عابدی- معاون امور مالی و توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش مازندران بیان داشت: آموزش و پرورش یک نهاد رسمی انتقال فرهنگ و علم به نسل آینده است و رویکرد معاونت پشتیبانی را مبتنی بر فراهم سازی تامین منابع مالی جهت کمک و رفاه همکاران فرهنگی در کنار بودجه بندی منابع در بخش آموزش است.

مهدی عابدی درادامه بااظهاراین نکته که مدیران خوب به دنیا نیامده بلکه خوب ساخته و تعلیم داده شده اند ویژگی مدیران خوب راداشتن دانایی ، توانایی و خلاقیت دانست و گفت: هر مدیری که مدیریت هر مجموعه را برعهده می‌گیرد باید این سه خصوصیت را دارا باشند.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش اظهار داشت: در بحث دانایی مدیر باید درک صحیح از حوزه مسئولیت ادراکی، ارتباط مناسب با همه اعضای سازمان و خارج از سازمان ،داشتن تجربه کافی و مهارت بالا ، همچنین در بعد توانایی یک مدیر قوی باید شناخت تهدیدها و فرصت ها به عنوان کاهنده و جلو برنده برنامه های سازمان و در بحث خلاقیت برنامه ریزی ،آوردن آینده به زمان حال را برشمرد.

ابتدای جلسه حسین پالار مدیر آموزش و پرورش نکا بیان داشت: مدیریت آموزش و آموزش و پرورش به مدیریت نرم احتیاج داشته چرا که مدیریت نرم از اثربخشی بالایی برخوردار است ایشان مدیریت نرم مدیریت مبسوطی است که دارای شاخص ها و مولفه هایی هست که سعه صدر و خوش اخلاقی و داشتن وجدان کاری از مصادیق بارز آن دانست.

پالار در ادامه گفت شناختی که از دکتر رضاپور داریم و از مدیریت مجموعه مدرسه شبانه روزی فریمک از ایشان دیده ایم وی را مدیر لایق و خدمتگزار میدانیم

در ادامه دکتر محمد مهدی رضاپور آکردی با تقدیر و تشکر از اعتماد مدیرکل، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش نکا به خاطر سپردن این مسئولیت خطیر اعلام داشت بدور از گرایشات سیاسی از کمک و معاونت همه همکاران استقبال نموده و دست یاری را دراز می نمایم وی افزود :پرهیز از عملکرد جزیره ای و اتخاذ وحدت رویه در بهبود حوزه های مالی در اولویت کاری بنده خواهد بود.

در خاتمه این مراسم از مهدی عابدی که قبلا معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی شهرستان نکا بوده تکریم شدو سپس حکم دکتر محمد مهدی رضاپور آکردی به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی با حضور همکاران فرهنگی به ایشان ابلاغ شد

خاطرنشان می‌شود مهدی عابدی در حال حاضر معاون مالی مدیریت توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش مازندران است./خبرارسالی توسط: باباجانی پورخبرنگار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در عکس و فیلم
بازدید کد خبر: 3559

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی