امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

نماینده همه گروههای سیاسی هستم و برای پیشرفت کار از همه این گروهها مشاوره می گیرم

  • دوشنبه, 04 تیر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار نکا در جمع خبرنگاران عنوان کرد: نماینده همه گروههای سیاسی هستم و برای پیشرفت کار از همه این گروهها مشاوره می گیرم.

فرماندار نکا: تقویت گردشگری منافی سایر بخشها نیست، اگر گردشگری و بوم گردی تقویت شود نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.// فرماندار و مسئولان با کمک رسانه ها برای مردم کار کنند.

توحیدی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان نکا، در نشست با خبرنگاران بیان داشت: یکی از مهمترین کارهایی که می توانیم با انجام آن به پیشرفت برسیم این است که قانون را رعایت کنیم و برنامه محور باشیم.

وی افزود: باید با ساز و کارهای مناسب زنجیره مدیریتی را حفظ و در کنار آن تعامل خوبی بین قوا و ارکان مدیریتی شهرستان ایجاد کنیم.

نماینده عالی دولت در این شهرستان با اشاره به ظرفیتهای موجود در این شهرستان بویژه گردشگری گفت:تقویت گردشگری منافی سایر بخشها نیست، اگر گردشگری و بوم گردی تقویت شود نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

توحیدی مقدم بیان کرد: تقویت وضعیت موجود در حوزه صنعتی، کشاورزی و گردشگری - به عنوان یک صنعت فرا بخشی ، شناسایی ظرفیتها ، از جمله برنامه های اساسی است، که تلاش داریم در شهرستان نکا انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری قابل قبول جشنواره تمشک و نفس کاری که صورت گرفته است، افزود: به زودی جشنواره هلو را نیز در روستای بایع کلا نکا برگزار می کنیم زیرا در این زمینه نیز ظرفیت خوبی وجود دارد.

سرپرست فرمانداری نکا ، با بیان اینکه من فرماندار تمامی گروههای سیاسی هستم و برای پیشرفت کار از همه این گروهها مشاوره می گیرم، افزود: تا زمانی که یک مدیر به خوبی کار می کند، به هیچ وجه راضی به تغییر او نمی شوم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که فرماندار و مسئولان با کمک رسانه ها برای مردم کار کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در عکس و فیلم
بازدید کد خبر: 3393

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی