امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

مصاحبه ها

شنبه, 11 فروردين 1397

دست‌اندرکاران پایتخت طرحی نو را ارائه دهند/چند جوان مازندرانی با دیدن «پایتخت» به هویت خود افتخار می‌کنند؟

عضو خانه ملت این سؤال را مطرح می‌کند که به‌راستی سریال پایتخت چه تأثیری برای مازندران دارد و چند جوان مازندرانی با دیدن این سریال، به هویت خود افتخار می‌کنند؟

چهارشنبه, 26 آبان 1395

پیرمرد به زحمت به عصایش تکیه زده، روی صندلی می نشیند،نگاهش را به سمت ما می کند و مچ پای راست خود را با دست نشان می دهد.می گوید از سال 56 این زخم را به یادگار دارم و بعد از چهار بار جراحی هنوز با عصا باید راه بروم.

سیدعلی نوری اومالی متولد 1327 روستای اومال شهرستان نکا که پدر چهارپسر ویک دختر است.

چهارشنبه, 07 مهر 1395

محیط بانی که سبز فکرمی کند و طبیعت را زیبادوست میدارد.

خاطرات یک محیط بان

سروصدای زیادی از داخل راهرو می آمد اما صدای محیط بان رنجبر ازداخل راهرو به وضوح شنیده می شد.پشت میزم نشسته بودم ،که دیدم با لباس محیط بانی وخنده بر لب حاضر شدند.

دوشنبه, 08 شهریور 1395

ریاست مرکز فني و حرفه اي نكا در گفت وگوئی گفت: این مرکز با آموزش سالانه بيش از 2100 نفر در 8 کارگاه آموزشی صنعت ساختمان، برق صنعتی، جوشکاری، رایانه، PLC، کشاورزی، جوش آرگون و خدمات آموزشی در بیش از 23 حرفه آموزشی ارائه آموزش می نماید و اين مرکز آموزشی در حال حاضر دارای 180 کارآموز در رشته های فوق می باشد.

مسلم رضائي تصريح كرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای از سازمانهای تاثير گذار در تربيت نيروی انسانی است و اکثر فارغ التحصيلان دانشگاهی برای تکميل مهارتهای خود به اين مجموعه مراجعه می کنند.

شنبه, 01 خرداد 1395

نگاراردیبهشت، برگرفته از ریشه ادبی نگاشتن، شامل «خوشنویسی، طراحی- نقاشی وتذهیب» است، همه ساله در اردیبهشت ماه برگزارمی شود.

حمیدرضاخلیلی مهدیرجی- دارنده مدرک فوق ممتازدررشته خوشنویسی درگفت وگوئی اختصاصی با خبرنگارمهروان خبر برگزاری همایش نگاراردیبهشت را ایجاد بستر وفضایی مناسب به منظورآشنایی هرچه بیشترهنرمندان گمنام با اساتید برجسته کشوری و صاحب سبک و صاحب نظردرعرصه هنرخطاطی و خوشنویسی درراستای احیاواعتلای این هنرمتعالی دانست.

سه شنبه, 21 ارديبهشت 1395

منتخب مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: به گواه اکثر کارشناسان «طرح انتقال آب دریای خزر به استان سمنان» خیانتی آشکار به محیط زیست مازندران است و عواقبی جبران ناپذیر را در پی خواهد داشت.

علی اصغر یوسف‌نژاد با تاکید بر اینکه از جمله طرح هایی که گمان می رفت به بایگانی تاریخ سپرده شود ماجرای «انتقال آب دریای خزر به استان سمنان» است؛ عنوان کرد: بر اساس این طرح قرار است سالیانه میزان222 میلیون مترمکعب آب از ساحل دریای خزر شیرین سازی شده و از طریق پمپاژ به استان سمنان منتقل شود.

صفحه1 از5

آخرین اخبار

حالت های رنگی