امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

تلنگر (8)

تلنگر

ریاست مجمع نمایندگان مازندران دراعتراض به پخش سریال پایتخت 5 ریاست مجمع نمایندگان استان مازندران نامه ایی به ریاست سازمان صداوسیما نوشت.

گفتنیست: دکتررضیان- ریاست مجمع نمایندگان استان مازندران به دکترعسگری ریاست سازمان صداوسیما در خصوص سریال پایتخت و رعایت نشدن شان مردم غیور و شریف استان مازندران نامه نوشت.

سه شنبه, 24 بهمن 1396 ساعت 00:00

برخورد فرماندار نکا با خودسرها و سه نکته

نوشته شده توسط

به قلم اکبرمقدسی- روزنامه نگار// این روزها در فضای مجازی ویدئوی برخورد جعفر احمدی فرماندار نکا با تعدادی از افراد که در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدام به احداث غرفه در خصوص ربا خواری بانکهای کشور و… در مسیر راهپیمایی شهر نکا نمودند کنش ها و واکنش های متفاوتی را در پی داشته است. فرصتی بدست آمد تا نکاتی در این خصوص یادآوری شود:

 وزارت نفت در واکنش به ادعاهای برخی رسانه های منتقد دولت درباره تحویل گاز رایگان به ترکیه به عنوان پرداخت جریمه اعلام کرد: برخی رسانه‌ها برای سرپوش گذاشتن بر نقش منفی باند خود و دوستانشان در ماجرای کرسنت، جبهه تازه‌ای گشوده و سعی کرده‌اند موضوع شکایت ترکیه از ایران بر سر نرخ گاز را به پرونده کرسنت ربط دهند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از وزارت نفت، در اطلاعیه اداره کل روابط عمومی این وزارتخانه در پاسخ به جوسازی های رسانه ای درباره صادرات گاز به ترکیه، آمده است: در ابتدا و به صراحت اعلام می‌کنیم آنچه انجام می‌شود در اجرای قرارداد منعقده برای صادرات گاز به ترکیه بوده و امری متعارف برای تسویه حساب بین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بوتاش ترکیه و در چارچوب ضوابط بین‌المللی و با احترام به قرارداد موجود است.

آیت ا… محمدی لایینی امام جمعه شهرستان نکا در جلسه شورای اداری با اشاره به افتتاح پل ورودی شهر و تقدیر از همه دست اندرکاران این پروژه گفت بهتر بود در  تبلیغاتهای افتتاح پروژه اخلاق رعایت می شد. و همه زحمتکشان دیده می شد.

وی گفت: بنده از همه کسانی که در ساخت این پروژه نقش داشتند تشکر می کنم از مهندس احمدی فرماندار محترم، مهندس نوروزی مدیرکل راه، آبادی رئیس راه شهرستان، شهردار و کارکنان شهرداری ، نماینده محترم و همه کسانی که تلاش کردند تشکر می کنم.

به گزارش مهروان خبربه نقل از سایت شهرداری نکا/ مسئول حقوقی شهرداری نکا ضمن بیان افزایش قطع درختان درسطح شهر، این اقدام را برخلاف قانون حفظ و گسترش فضای سبز دانسته و افزود مرتکب در صورت عدم اخذ مجوز شهرداری، به شش ماه تا سه سال حبس یا جزای نقدی از سه میلیون تا هجده میلیون ریال محکوم خواهد شد.

چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 04:30

وقتی بریدن درخت درنکا، فرهنگ می شود.

به گزارش مهروان خبر/ درپی تماس تلفنی شهروند نکایی با دفتر تحریریه مطلع شدیم دیگربار سناریوی تلخ سربرداری غیراصولی وغیر منطقی درخت درشهرنکا اتفاق افتاد.

فلسفه سربرداری درخت وشرایط حاکم بر لزوم قطع وهرس خود چیز دیگریست، اما محمدعلی کوثری- راننده تاکسی شهری، دراین تماس تلفنی باشکایت از هرس درخت آنهم بی توجیه عقلانی را دشمنی با طبیعت خواند وگفت: صبح امروز متوجه شدیم درختی که درمسیر درخت های کناربولوار ایستگاه تاکسی میدان جانبازان به همت رانندگان چندسال گذشته درروز درختکاری کاشته شده بود، متأسفانه قسمتی از بدنه درخت جوان قطع شد.

چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 04:30

بدون شرح

نوشته شده توسط

پارک ملت تهران/ کودک کار.

جمعه, 22 خرداد 1394 ساعت 04:30

متن فریبنده در شبکه های اجتماعی علیه روحانی

نوشته شده توسط

این‌روزها متن فریبنده ای در شبکه‌های اینترنتی قرار گرفته است با عنوان طنزآمیز «روحانی مچکریم»!

فریدون مجلسی در روزنامه شرق نوشت

آخرین اخبار

حالت های رنگی