امروز: دوشنبه 01 مرداد 1397 برابر با 23 جولای 2018

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

دوشنبه, 25 تیر 1397 00:00

نعمتي از برنامه نيروگاه نكا جهت بهينه سازي واحدها و جوان‌سازی پوسته توربين برای اولین بار در کشور خبر داد : به دلیل نیازهای اساسی در بخش تعمیرات و تأمين قطعات و از طرفي کمبود نقدینگی در حوزه صنعت برق و ضرورتي كه براي استمرار و پايداري تولید انرژی وجود دارد، راهكار فاينانس براي تأمين مالي اجراي پروژه هاي بازسازي و بهينه سازي نيروگاه در دستور كار قرار گرفت و طي مذاكرات و نشست هايي كه با پنج شرکت خارجی از كشورهاي آلمان، لهستان و سوئيس انجام شد، شركتهاي مذكور براي سرمايه گذاري در اين نيروگاه به ميزان يكصد میلیارد تومان اعلام آمادگي نمودند.

یکشنبه, 24 تیر 1397 00:00

به گزارش مهروان خبر/ آئین تودیع ومعارفه فرماندهی سپاه ناحیه نکا با حضور جانشین فرمانده سپاه کربلا،مسئولان شهرستانی درپژوهشسرای ابوریحان بیرونی نکا برگزار شد.

یکشنبه, 24 تیر 1397 00:00

تلاش کارکنان زحمتکش نیروگاه شهید سلیمی نکا در رفع نشتی بویلر واحد 4 بخار

به گزارش روابط عمومی نیروگاه شهیدسلیمی نکا/ واحدهای بخار نیروگاه شهید سلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات و با عمر حدود 40 سال همچنان با همت کارکنان غیورش به پایداری شبکه برق کشور کمک شایانی می کند .

جمعه, 15 تیر 1397 00:00

به گزارش مهروان خبر/ مسعوداکبری- رئیس هیئت شطرنج شهرستان نکا گفت: مسابقاه شطرنج آنلاین وحضوری ۱۴ تیرماه 97 برابر با روز شهرداری ها و دهیاری ها با شرکت ۲۶ بازیکن در دانشگاه آزاد نکا برگزار شد.

وی گفت: دراین رقابتها رضا عبادی به مقام قهرمانی دست یافت و جواد شریفی و فرزام باقری آستانی به ترتیب به عنوان های دوم و سوم دست یافتند.

جمعه, 15 تیر 1397 00:00

استاندار مازندران، توسعه اقتصاد دریامحور و حمل و نقل ریلی و هوایی را از راهبردهای جدید برای توسعه استان برشمرد.

محمد اسلامی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به پیگیری های مسائل مربوط به استان مازندران از سوی وزیر ارتباطات اظهار داشت: مردم استان وفادار به انقلاب بوده و در همه صحنه ها به صورت شایسته حضور داشته اند.

جمعه, 15 تیر 1397 00:00

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شفافیت در ارائه خدمات به ویژه در حوزه اقتصادی و سیاسی راهکار جدی برای گذر از شرائط حساس فعلی است و این رویکرد دولت باید توسط همه اعضای دولت و دیگر قوا گسترش یابد.

محمد جواد آذری جهرمی در جلسه شورای اداری مازندران با تاکید بر اینکه باید رفاه و شرائط مناسب تری را برای مردم ایجاد کنیم، ادامه داد: امروز شرائط اقتصادی کشور ملتهب شده و این وضعیت سبب شد تا نگرانی جدی بین مردم نسبت به کاهش ارزش نقدینگی بوجود یاید.

جمعه, 15 تیر 1397 00:00

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: انباشت زباله در طبیعت و سواحل مازندران به عنوان بخشی از کم لطفی نسبت به محیط زیست و طبیعت استو خسارت های جبران ناپذیری به طبیعت این استان وارد می کند.

محمدجواد آذری جهرمی پنجشنبه شب در نشست مشترک فعالان اقتصادی شهرستان های نور و محمود آباد در دانشگاه آزاد واحد اسلامی نور اظهار کرد: استان مازندران ظرفیت های ممتاز و منحصر به فردی در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری، صنایع و نیز راه های ارتباطی هوایی، ریلی و دریایی، باغات مرکبات، برنج، گندم و بنادر متعدد دارد اما با وجود برخورداری مازندران از همه این مزیت ها و منابع انسانی دانش آموخته، متاسفانه مردمان این دیار با مشکلات اقتصادی و بیکاری مواجه هستند.

جمعه, 15 تیر 1397 00:00

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : سیستم پایش اثرات امواج بر شاخص های حرارتی نه تنها در تهران بلکه در چند شهر کشور دایر شده است و تاکنون پارامترهای گرمایی ناشی از اثر تجمیعی تشعشعات خارج از حد استاندارد به ما گزارش نشده است.

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی