امروز: یکشنبه 27 مرداد 1398 برابر با 18 آگوست 2019

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

پنج شنبه, 24 مرداد 1398 00:00

ونگ وا/ در پی مصاحبه هفته گذشته دکتر شاعری نماینده فعلی مردم نکا بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و حمله به عملکرد نماینده گان گذشته  و رقبای احتمالی آینده؛ دکتر احمدعلی مقیمی نماینده دوره های هشتم و نهم مردم منطقه در مجلس و کاندیدای احتمالی دوره بعد در مصاحبه ای انتقاداتی از عملکرد شاعری نماینده فعلی کرد

دوشنبه, 21 مرداد 1398 00:00

بزرگترین واحد تولیدی HDF مازندران در نکا با اشتغالزایی مسقیم برای بیش از 150 نفر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری و مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

شنبه, 19 مرداد 1398 00:00

فرماندار نکاگفت: جشنواره رضوی نقطه عطفی در ترویج فرهنگ مطالعه است، هیچ چیز انسان و جامعه را به سمت توسعه جز مطالعه و تفکر در آن برنمیگردد

توحیدی مقدم فرماندار شهرستان نکا در اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی با اشاره به راه رسیدن به دانایی، کتاب خواندن است بیان داشت: ایجاد روش های جدید و جلب افراد به کتابخانه و اجرای برنامه های فرهنگی در بین کودکان ،دانش آموزان و نوجوانان، از اقدامات مهم در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد.

یکشنبه, 20 مرداد 1398 00:00

تجلیل از خبرنگاران نکا باحضورفرماندارو روسای ادارات درسالن اجتماعات فرمانداری نکا برگزار شد.

دراین مراسم توحیدی مقدم- فرماندار نکاضمن گرامیداشت یادوخاطره شهیدصارمی- خبرنگارشهیدوتبریک روزخبرنگار ایجاد تعامل دو سویه‌ای توام با انصاف بین مدیران و اصحاب رسانه در راستای حل مشکلات مردمراخواستارشد.

چهارشنبه, 16 مرداد 1398 00:00

رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی کشور گفت: ایران رتبه 85 را در کشاورزی ارگانیک دارد که اگر 10 درصد کشاورزی به سمت ارگانیک پیش رود به رتبه 12 ارتقاء پیدا می‌کند.

علی اکبر مویدی بعد از ظهر امروز در مراسم مزرعه ملی ترویج و توسعه کشاورزی که در روستای بایع‌کلا شهرستان نکا برگزار شد اظهار کرد: یکی از برنامه‌های محوری وزارت جهاد کشاورزی توجه به امنیت غذایی و تضمین سلامت و کیفیت غذایی است

سه شنبه, 15 مرداد 1398 00:00

علی محمد شاعری نماینده این دوره مردم نکا بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران حوزه انتخابیه خود به دفاع از عملکردش طی سه سال نمایندگی اش پرداخت. وی در این نشست حرفهایی بصورت سربسته مطرح کرد که بنظر می رسد کنایه هایی به رقبای انتخاباتی خود در انتخابات اسفند ماه آینده باشد.

دوشنبه, 14 مرداد 1398 00:00

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به وجود ۴۶۹ رسانه دارای مجوز در استان مازندران گفت: امسال محمودآباد میزبان مراسم استانی روز خبرنگار است.

عباس زارع  در اولین نشست خبری در تشریح برنامه‌های هفته تجلیل از خبرنگاران استان اظهار کرد: استان مازندران ۴۶۹رسانه دارای مجوز دارد و این یک فرصت برای نشر اخبار و اطلاعات و اتفاقات در استان است

پنج شنبه, 03 مرداد 1398 00:00

حسین بریمانی ورندی رئیس کمیته امداد نکا از افتتاح دو واحد مسکن محرومین در روستای للرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد نکا، حسین بریمانی ورندی در این خبر گفت:این واحدها با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی و مشارکت خانواده ها و خیرین احداث شد که با حضور سرهنگ شعبانی فرماندهی محترم سپاه افتتاح و تحویل خانواده گردید.

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی