امروز: پنج شنبه 02 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

جمعه, 27 ارديبهشت 1398 00:00

دکتر ایوب برزگرنژادپزشک حاذق مازندرانی از چهره های سیاسی شرق مازندران، عزادارشد.

به گزارش مهروان خبر/ باخبرشدیم والده دکتر ایوب برزگرنژاد و حاج محمد برزگرنژاد-"ذاکراهل بیت" امروز براثربیماری دارفانی را وداع گفت.

چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 00:00

دکتر خانجانی رئیس شبکه بهداشت نکا با اشاره به خدمات بخش درمانی شهرستان گفت: بیش از ۴۰۰ هزاز نفر از طریق بیمارستانها، پزشکان خانواده شهری و روستایی، درمانگاه تخصصی طوبی و… ویزیت شدند و در بخش اورژانس ۱۱۵ نیز ۳۲۴۰ ماموریت انجام شد و ۴۶۹۱ نفر در بیمارستان امام حسین بستری و ۹۱۰۶ نفر بستری تحت نظر اورژانس صورت گرفت.

چهارشنبه, 28 فروردين 1398 00:00

فرماندار نکا گفت:  با توجه به حجم آب در خوزستان  وکنترل آن در کشور با کمترین میزان خسارات جانی و مالی را باید به رخ جهانیان بکشانیم.

به گزارش ونگ وا// جواد توحیدی مقدم در جلسه شورای اداری نکا همچنین به مدیریت سیلاب در شهرستان نکا اشاره کرد و افزود این سیل می توانست همانند سیل سال ۷۸ نکا خسارات جانی و مالی بیشتری برای شهر داشته باشد، اگر نبود سد سرشاخه گیر، اگر نبود دیواره ساحلی رودخانه، اگر نبود سد گلورد و مدیریت به موقع در شهرستان خسارت سیل در شهر نکا چند برابر سال ۷۸ می شد

پنج شنبه, 29 فروردين 1398 00:00

دربخشی از پیام احمد حسین زادگان آمده است: زنده یاد حاج سید حسین آملی که با قطع دو پا و نخاع گردن، ۳۵ سال در کسوت عزتمند جانبازی از آرمان های انقلاب اسلامی صیانت کرد و علیرغم تحمل سال ها مرارتِ در بستر؛ چهره پراقتدار سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ نمودد؛ از نسل دلیرمردان سلحشوری است که از آرمان های انقلاب و پیروی از ولایت هیچگاه کوتاه نیامد تا سرانجام در سنگر پاسداری از ارزش ها با پایمردی و مقاومت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جمعه, 16 فروردين 1398 00:00

اگرچه در نگاه کلی افزایش 6 درصدی سفرها را در کشور و ازجمله در مازندران داشتیم اما در بخش روستایی به دلیل سیلاب، رانش زمین و ریزش کوه، جاده‌های کوهستانی و در نتیجه روستاهای بخش کوهستانی شاهد گردشگران کمتری به نسبت سال گذشته بود که براساس داده‌های آماری کمیته دهیاری‌ها، با کاهش 5.8 درصدی نفرشب اقامت نوروزی همراه است.

مهروان خبر – آزاده بابانژاد: ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران کار ستادی خود را از 27 اسفند 97 آغاز کرده است و تا پایان روز 13 نوروز از مجموع 15 میلیون و 904 هزار و 14 نفر اقامت کلی استان، نسبت به نوروز 97 افزایش 6 درصدی داشته است.

پنج شنبه, 15 فروردين 1398 00:00

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: میزان نفرشب اقامت نوروزی در مازندران از 27 اسفند 97 تا پایان روز 13 نوروز که شاخص عملکردی کشور است؛ از 16 میلیون فراتر رفته و فاصله چندانی تا 17 میلیون نفرشب اقامت ندارد.

به گزارش  مهروان خبر از شهرستان ساری، سیف‌الله فرزانه بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: 347 غرفه صنایع دستی در سطح ملی، 120 غرفه منطقه‌ای و 140 غرفه نوروزی در سطح استانی در مازندران برپا شده است که تا امروز 7 میلیارد و 394 میلیون و 48 هزار تومان درآمد داشتند.

چهارشنبه, 14 فروردين 1398 00:00

ستاد خدمات سفر استان مازندران کار خود را از 27 اسفندماه آغاز کرده است، فعالیت این ستاد تا پایان روز 13 فروردین نشان از افزایش سفرهای نوروزی دارد در حالیکه با وقوع سیل پیش‌بینی می‌شد مسافرت‌ها کمتر باشد.

به گزارش مهروان خبر،  براساس اعلام ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران داده‌های آماری این ستاد از 27 اسفندماه 97 تا پایان روز 13 نوروز که حاصل عملکرد کمیته‌های دوازده‌گانه این ستاد نوروزی است،به شرح ذیل می‌باشد:  

دوشنبه, 12 فروردين 1398 00:00

اگرچه مازندران درگیر سیل ویرانگری بود اما سیل مسافر نیز همچنان می‌آید و این استان امروز در آغاز سومین هفته از فعالیت ستاد خدمات سفر، شاهد حضور بیش از 13 میلیون گردشگر و مسافر است.

به گزارش خبرنگار مهروان خبر مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، براساس اعلام دبیر این ستاد، مازندران کماکان تا ظهر امروز دوشنبه 12 فروردین ماه بیشترین آمار گردشگران نوروزی را به خود اختصاص داده این در حالی است که استان درگیر سیل، رانش و ریزش و برف و کولاک در دشت و کوهستان بوده است.

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی