امروز: دوشنبه 30 دی 1398 برابر با 20 ژانویه 2020

دعوت فرماندارنکا از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جعفراحمدی- فرماندار نکا در پیامی از مردم دعوت نمود تا با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در روز جمعه 29 اردیبهشت ، افتخار دیگری بر تاریخ درخشان این شهرستان به ثبت برسانند.

متن پیام بدین شرح است

بسم ا... الرحمن الرحیم

سپاس بیکران خود را به درگاه خداوند حکیم و علیم تقدیم می‌کنیم که ملت بزرگ ایران را از ظلم و ستم استکبار جهانی و استبداد داخلی که در رژیم طاغوتی پهلوی تجلی یافته بود، نجات بخشید و نعمت بزرگ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به امت اسلامی ارزانی فرمود.

حضور پرشور همه اقشار ملت فارغ از سلایق سیاسی با حضور میلیونی در راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن آغاز سی و نهمین بهار آزادی، اعلام آمادگی ملت برای حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی و حضوری موثر در عرصه سر نوشت ساز انتخابات 29 اردیبهشت می باشد.

حضور یکپارچه مردم با بصیرت شهرستان نكا ، همگام با دیگران در پای صندوق‌های رأی ، همچون گذشته وفاداری خود را نسبت به استقلال و سربلندی ایران اعلام داشته و شادی دوستان انقلاب را فراهم کنند و با انتخاب فرد اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان است.

امید می‌رود با اتحاد و یکپارچگی و محور قرار دادن مصالح اصلی نظام و ارزش‌های اسلامی و انقلابی و ایجاد فضای همدلی و همزبانی و رعایت منشور اخلاقی انتخابات به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظ ا..) جامه عمل بپوشانیم‌.

جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نکا

منبع: سایت فرمانداری

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی