امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

تبلیغات نامزدهای شوراهای شهر و روستا در مازندران شروع شد.

جمعه, 22 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره رئیس جمهوری جمعه 29 اردیبهشت ماه در مازندران برگزار می شود.

تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر , روستا در مازندران که از حدود یکماه گذشته به صورت غیررسمی در فضای مجازی ادامه داشت، طبق قانون از ساعتی قبل در فضای میدانی شروع شد.


در نخستین ساعات شروع تبلیغات قانونی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران، هواداران این نامزدها با بازگشایی ستاد تبلیغات انتخاباتی و نصب و پخش پوستر در شهرها فضای انتخابات را در عرصه میدانی داغتر کردند.
رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره رئیس جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران گفت که در این دوره از رقابت های انتخابات شوراها افزون بر 16 هزار نامزد با هم رقابت می کنند.
علیرضا یونسی رستمی افزود : طبق قانون زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی از ساعت 24 شب گذشته شروع و تاساعت 8 صبح روز 28 اردیبهشت ماه 24 ساعت پیش از برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.
وی از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست تا قانون تبلیغات را رعایت کنند و از هر گونه بی نظمی و تبلیغات غیرقانونی پرهیز کنند.
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره رئیس جمهوری جمعه 29 اردیبهشت ماه در مازندران برگزار می شود.
در استان مازندران برای برگزاری انتخابات شوراها و رئیس جمهوری افزون بر 8 هزار شعبه اخذ رای پیش بینی شد و 50 هزار نفر کار برگزاری انتخابات را بر عهده دارند و 2 میلیون و 242 هزار نفر واجد شرایط اخذ رای هستند./منبع: سایت استانداری

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی