امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی مازندران: بیش از 16 هزار کاندیدای شورا در مازندران تایید صلاحیت شدند

شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی مازندران گفت: 16 هزار و 268 کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران تائید شدند.

نوروز احسانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هجده هزار و 297 کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستاهای مازندران ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد 16 هزار و 268 کاندیدا صلاحیت آنها تائید شد.

او با اشاره به اینکه از مجموع بررسی پرونده ها در هیات اجرایی و نظارت هزار و 451 کاندیدا صلاحیت آنها رد شد، افزود: 578 کاندیدا نیز قبل از بررسی پرونده انصراف خود را اعلام کردند.

نوروز احسانی از کاندیداهای رد صلاحیت شده خواست تا اعتراض خود را از فردا تا 6 اردیبهشت به هیات نظارت شهرستان ها ارسال کنند.

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی مازندران یادآور شد: رد صلاحیت شده شورای اسلامی شهر و روستاهای مازندران اعتراض خود را به هیات نظارت شهرستان ها اعلام کنند.

احسانی با بیان اینکه کاندیداهای رد صلاحیت شده از یک شنبه 3 اردیبهشت اعتراض خود را به هیات نظارت شهرستان بفرستند گفت: این کاندیداها تا 6 اردیبهشت فرصت اعتراض دارند.

وی با اشاره به اینکه از 7 اردیبهشت بررسی صلاحیت مجدد کاندیداهای رد شده آغاز می شود افزود: تا 16 اردیبهشت کار بررسی ادامه می یابد.

نوروز احسانی درباره اعلام نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداها در هیات نظارت شهرستان یادآور شد: نتیجه بررسی از هیات نظارت به فرمانداری ها اعلام شده و فردا 2 اردیبهشت به کاندیداها ابلاغ می شود. /منبع: ایسنا

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی