امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

انتخابات مجلس (111)

انتخابات مجلس

استاندار مازندران تنوع و تکثر حضور نامزدها، احزاب و گروه‌های سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را یکی از بسترهای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای برشمرد و تاکید کرد: برای داشتن انتخاباتی سالم همه باید تابع قانون باشیم و قاعده بازی انتخاباتی را بپذیریم.

سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور گفت: دقایقی پیش نامه شورای نگهبان درخصوص تایید صحت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری واصل شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ وی سه شنبه شب افزود: دبیر محترم شورای نگهبان در این نامه اعلام کرده اند که پس از بررسی گزارش ها و شکایات واصله در جلسات شورای نگهبان، این شورا بر اساس ماده 79 قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجموع صحت انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را مورد تایید قرار داده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور، نتایج شمارش بیش از 40 میلیون رأی از مجموع آراء انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علی اصغر احمدی، در دومین نوبت اعلام نتایج انتخابات، نتایج شمارش 40.076.729 رأی از مجموع آراء اخذ شده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

یک روز مانده به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ستاد انتخابات کشور، آگهی اسامی نامزدهای این دوره از انتخابات را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا در متن آگهی اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمده است

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30

ناطق نوری چرا استعفا داد؟

نوشته شده توسط

ریاست دفتر بازرسی مقام معظم رهبری به دلیل جلوگیری از سوء برداشت‌های عمومی استعفا داده است.

به گزارش ایسنا به نقل از منابع آگاه « حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری با توجه به احساس وظیفه‌ای که در خصوص دفاع از حمایت از دولت تدبیر و امید داشته‌اند از یک طرف و از طرف دیگر با عنایت به اصل مبرا بودن جایگاه رفیع رهبری از جناح بندی‌های سیاسی رایج و جلوگیری از سوء برداشت‌های عمومی در این خصوص، چندی پیش تصمیم به کناره گیری از مسئولیت ریاست دفتر بازرسی مقام معظم رهبری را گرفته‌ان»

رییس کمیته امنیت ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه مرجع رسمی اعلام نتایج انتخابات وزارت کشور است، گفت: با قاطعیت اعلام می کنیم هیچ مشکل امنیتی ویژه ای تاکنون نداشته ایم.

حسین ذوالفقاری روز پنجشنبه در نشست خبری افزود: این امنیت محصول تلاش همه دستگاه های انتظامی، امنیتی و همراهی ستادهای نامزدها و مردم در طول این مدت بوده است.
وی با بیان اینکه سه مقطع انتخابات یعنی مرحله ثبت نام، تبلیغات و احراز صلاحیت ها را پشت سر گذاشتیم، ادامه داد: دو مرحله دیگر از انتخابات باقی مانده و آن مرحله رای گیری است که از ساعت 8 روز جمعه 29 اردیبهشت ماه آغاز می شود و مرحله دوم اعلام نتایج است.

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30

دعوت فرماندارنکا از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

نوشته شده توسط

جعفراحمدی- فرماندار نکا در پیامی از مردم دعوت نمود تا با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در روز جمعه 29 اردیبهشت ، افتخار دیگری بر تاریخ درخشان این شهرستان به ثبت برسانند.

متن پیام بدین شرح است

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30

تلویزیون برای روز انتخابات چه تدارک دیده است؟

نوشته شده توسط

همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی (در برخی حوزه‌ها)، شبکه‌های سیما به پوشش سراسری این رخداد بزرگ و سرنوشت‌ساز کشور می‌پردازد.

شبکه‌های سیما اخبار و تصاویر حضور مردم در تهران و دیگر شهرهای کشور را به صورت زنده به تصویر می‌کشند.

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 04:30

واجدین شرایط رای در نکا و دلواپسی دلواپسان

نوشته شده توسط

طی روزهای اخیر فرماندار نکا طی مصاحبه ای، بر اساس گزارش رسمی مرکز آمار در سرشماری ۱۳۹۵ جمعیت واجد شرایط رای در شهرستان نکا را ۹۰۳۷۸ نفر اعلام کرد.

این موضوع این بار بهانه یکی از سایتهای حامی دلواپسان شهرستان قرار گرفت تا تخریب و تشکیک به آمارهای دولتی را نشانه بگیرند و در صدد تخریب دولت برایند

آخرین هفته ماراتن رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره رئیس جمهوری در حالی از امروز شنبه شروع شد که با تدارک سفر 2 نامزد رئیس جمهوری به مازندران، نبض رقابت های انتخاباتی در این خطه شمال کشور تندتر می زند.

طبق برنامه ستادهای تبلیغات انتخاباتی ، سید ابراهیم رئیسی فردا 24 اردیبهشت و حسن روحانی روز دوشنبه 25 اردیبهشت برای تبلیغات انتخاباتی و دیدار با مردم به مازندران به این استان سفر می کنند.

صفحه1 از8

آخرین اخبار

حالت های رنگی