امروز: دوشنبه 11 اسفند 1399 برابر با 01 مارس 2021

مهروان نیوز

مهروان نیوز

پایگاه اطلاع رسانی مهروان نیوز

شنبه, 09 اسفند 1399 00:00

خبرهای خوش شهردارجدیدنکا: پیش بینی بستن بودجه 80میلیاردی درسال آتی، باوجود شرایط سخت یکسال اخیر،نخستین شهرداری مازندران،دراخذاوراق تسویه ازسازمان برنامه ریزی شدیم/ تحویل شهرداری دردقیقه نود:شهرداری را با 30 میلیاردبدهی، تحویل گرفتم.

به گزارش مهروان خبر/ موسی خلیلی شهردارجدیدنکادرنخستین نشست خبری باصاحبان رسانه گفت: به همت تک تک مجموعه اداری و.. توانستیم متمم بودجه را بارشد 33 درصدی به شورا تحویل دهیم.

چهارشنبه, 06 اسفند 1399 00:00

اعضای هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در مازندران مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، در نشستی که روز پنجشنبه در ساری برگزار شد،  حجت‌الاسلام علی اصغر زکوی به عنوان رئیس هیأت نظارت  و حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری، مصطفی ماشین‌چیان، محمدرضا مؤیدی و محمدعلی نیرین هم به ‌عنوان اعضای این هیات انتخاب شدند

چهارشنبه, 06 اسفند 1399 00:00

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جادهای مازندران، بارش برف همراه با مه گرفتگی در محورهای اصلی این خطه شمال کشور از جمله کندوان ، هراز ، سوادکوه و کیاسر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، طبق گزارش مرکز مدیریت راه استان مازندران در حال حاضر جاده هراز و کندوان با بارش برف مواجه هستند و در جاده سوادکوه و کیاسر مه گرفتگی غلیظ گزارش می شود.

چهارشنبه, 06 اسفند 1399 00:00

دهه فجر امسال مازندران میزبان بهره‌برداری از ۸۸۷ پروژه عمرانی و خدماتی با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیارد ریالی بود تا این استان در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی گام‌های بزرگتر و محکم‌تری در مسیر تحقق توسعه اقتصادی، اجتماعی و رفاهی برداشته باشد.

یکشنبه, 28 دی 1399 00:00

جنگل‌های مازندران آخرین روزهای ماه دی را زیر آتش سپری کردند. پنجشنبه و جمعه هفته گذشته زمانی که بادهای گرم جنوبی به جنگل‌های کوهستانی رسید ، شعله‌های آتش هم لابه‌لای جنگل در نقاط مختلف از رامسر در منتهی الیه غرب گرفته تا نکاء در شرق زبانه کشید.

به گزارش ایرنا ، طبق آنچه که منابع طبیعی مازندرن اعلام کرد ، تنها در یک دوره ۲۴ ساعته پنجشنبه شب تا جمعه شب ۲۱ فقره آتش سوزی در جنگل های مناطق مختلف استان رخ داد که در نوع خود بی سابقه بوده است ، اما آنچه در این میان بیشتر از همه جلب توجه می کرد ، وقوع آتش سوزی در جنگل های مناطق صعب العبور بود

یکشنبه, 28 دی 1399 00:00

منتقد سینما گفت: نظارت بر محتوای فضای مجازی یکی از وظایف پلیس فتاست و صداوسیما در این رابطه مسئولیتی ندارد.

مصطفی جلالی‌فخر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، با بیان این که نظارت بر محتوا باید بعد از انتشار صورت گیرد، گفت: در کشورمان پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات) را داریم که مسئولیتش نظارت بر فضای مجازی است. اگر کسی در این بستر محتوای نامطلوبی تولید کند، توسط پلیس فتا بازخواست می‌شود. این‌که قبل از تولید نهادی مسئول نظارت شود، کمکی به رشد نمی کند و به بسته‌تر شدن فضا می انجامد

یکشنبه, 28 دی 1399 00:00

سفر سه روزه غیررسمی وزیر امور اقتصادی و دارایی به مازندران که از پنجشنبه هفته گذشته آغاز شد و تا شنبه هفته جاری ادامه یافت، علاوه بر بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان، دستاوردهای رسمی مثبتی نیز در حوزه اقتصادی به همراه داشت.

شنبه, 27 دی 1399 00:00

مدیر مجمع نخبگان قرآنی شهرستان نکا ضمن تأکید بر ساختار حمایتی مناسب برای مهجورت‌زدایی از قرآن در این شهرستان و کمک به مجمع نخبگان قرآنی آن گفت: از همه متولیان برگزاری جلسات و محافل مذهبی به‌ جای التماس دعا، التماس تعقل دارم تا شاید کمی از مهجوریت قرآن کاسته شود، چراکه قاری همیشه در حاشیه بوده است.

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی