امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور در شاهرود برگزارشد

دبیر انجمن ورزشی بسکتبال کارگران استان مازندران خبر داد: مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور درشاهرودبرگزارشد.

مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز 17 شهریور ماه در شاهرود آغاز شد و تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها به مدت پنج روز با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم ساپکو تهران به پایان رسید

به گزارش تیترامروز به نقل از شهرام چوپانی، دبیر انجمن ورزشی بسکتبال کارگران استان مازندران، مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز 17 شهریور ماه در شاهرود آغاز شد و تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها به مدت پنج روز با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت این مسابقات با قهرمانی تیم ساپکو تهران به پایان رسید.
 
در دیدار نیمه نهایی تیم سیمان شاهرود موفق شد تیم شهرداری اصفهان را با نتیجه 66 بر 59 شکست دهد و راهی فینال شد. در دیگر دیدار این مرحله تیم ساپکو تهران تیم منتخب استان مرکزی را با اقتدار و نتیجه 84 بر 71 شکست داد و دیگر تیم فینالیت این مسابقات شد.
در دیدار نهایی تیم ساپکو تهران در نهایت موفق به پیروزی با نتیجه 84 بر 80 شد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در دیدار رده بندی نیز تیم اصفهان موفق به شکست تیم اراک شد و به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.
در این دوره از مسابقات 12 تیم کارگری رشته بسکتبال شرکت داشتند و این تیم‌ها از استان‌های کرمانشاه، یزد، خوزستان، کرمان، مازندران، قزوین، فارس، اردبیل، تهران، اصفهان، مرکزی و سمنان در این مسابقات حضور یافتند که تیم بسکتبال کارگران استان مازندران (گروه,صنعتی آذرساروج شمال) پس از دو برد قاطعانه مقابل استان یزد و استان کرمانشاه در مقابل تیم استان مرکزی ناباورانه حذف شدند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اظهار کرد برترین‌های مسابقات بسکتبال کارگران به تیم ملی کارگری کشور دعوت شده و برای حضور در مسابقات جهانی کارگری اسپانیا که در تیرماه سال 98 برگزار می‌شود آماده می‌شوند. قابل ذکر است از تیم استان مازندران سه بازیکن به اردو دعوت شدند.
مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از روز هفدهم شهریور ماه در شهرستان شاهرود آغاز شده و روز پنج شنبه 22 شهریور آئین اختتامیه این رقابت‌ها با برتری تیم بسکتبال ساپکو تهران در سالن تختی شاهرود برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
بازدید کد خبر: 3482

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی