امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

نخستین دوره مسابقات شنای قهرمانی آبهای آزاد سراسر کشور درمازندران برگزارمی شود

به گزارش مهروان خبر/ نخستین دوره مسابقات شنای قهرمانی آبهای آزاد سراسر کشور جام کاسپین با حضور ۲۴ ورزشکار از هر استان به میزبانی بابلسر برگزار می شود.

مدیر کارگروه مسابقه آبهای آزاد اعلام کرد: این دور از مسابقات نمایش صد در صدی همدلی و هماهنگی و یکپارچه بودن در راستای اهداف مشترک دو هیئت شنا و نجات غریق استان خواهد بود.

گفتنیست: نشست و هماهنگی برگزاری مسابقه شنای آبهای آزاد کشور پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۲ شهریورماه در دفتر معاون فرماندار بابلسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری این دوره از مسابقات شنای آبهای آزاد جام کاسپین این جلسه باحضور مهدی محمودی معاون فرماندار بابلسر؛ حسین درگزینی و نقی کریمیان روئسای هیئت شنا و نجات غریق استان ؛ میر امان طبری رئیس هیئت شنای بابلسر و اعضای کارگروه شنا و نجات غریق استان برگزار شد.

محمودی- معاون فرماندار بابلسر ضمن خیرمقدم و استقبال از برگزاری این دوره از مسابقات جام کاسپین به میزبانی شهرستان بابلسر خواستار و هماهنگی و همکاری کامل کلیه ادارات شهرستان با مسئولین ستاد برگزاری مسابقه شنای آب های آزاد شد.

خاطرنشان میشود: درگزینی- رئیس هیئت شنای استان ابتدا اهداف این دوره از مسابقات را بیان کرد؛سپس کارگروه تخصصی مدیریت برگزاری مسابقه شنای آبهای آزاد را معرفی کرد.

وی در ادامه عنوان کرد این مسابقه با هماهنگی فدراسیون شنا و همکاری تمام قد و کامل هیئت های شنا و نجات غریق استان به میزبانی بابلسر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت شنای استان در ادامه بیان داشت: این مسابقات از سراسر کشور برای هر استان با ۲۴ شناگر در ۱۲ رده سنی از ۲۵ الی ۸۰ سال حضور خواهند داشت.

محمود مهربانیان سرپرست اجرایی نیز این دوره از مسابقات پیرامون مواد و قاعده و قانون برگزاری مسابقات به طور مفصل برای حاضرین در جلسه سخن گفت.

همچنین نقی کریمیان رئیس هیئت نجات غریق مازندران و مدیر کارگروه مسابقه آبهای آزاد، این دور از مسابقات نمایش صد در صدی همدلی و هماهنگی و یکپارچه بودن در راستای اهداف مشترک دو هیئت شنا و نجات غریق استان اعلام کرد./

گفتنیست: در خاتمه میر امان طبری رئیس هیئت شنای بابلسر خواستار برگزاری همه ساله مسابقه جام کاسپین شنای آبهای آزاد به میزبانی بابلسر شد.

یادآور می شود: مسابقات شنای آبهای آزاد کشور به میزبانی هیئت شنا شیرجه و واترپلوی شهرستان بابلسر با حضور بیش از ۲۵۰ شناگر در ۱۲ رده سنی صبح روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ در ساحل پارکینگ شش و در صورت مواج بودن دریا در حوضچه ساحلی پارکینگ صفر برگزار خواهد شد.

خبرارسالی: رمضانعلی باباجان پور-خبرنگار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
بازدید کد خبر: 3473

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی