امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

شهردار نکا از برگزاری زنگ ورزش ویژه آقایان و بانوان نکایی خبر داد.

سیدمهدی احمدی- شهردار نکا از برگزاری ساعت ورزش ویژه آقایان و بانوان در پارکهای نکا خبر داد.

شهردارنکا عنوان کرد؛ برای نشاط و شادابی مردم عزیز و رهایی از اضافه وزن و نیز پیشگیری از بروز بیماریها که به دلیل کم تحرکی بوجود می آید تصمیم به این کار گرفته شد.

وی گفت ؛ در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۶ الی ۷ صبح در مجموعه تفریحی ، ورزشی پارک شهید بهشتی ویژه آقایان عزیز و نیز روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ صبح ویژه بانوان محترمه در پارک مادر برگزار خواهد شد.

دکتر احمدی ضمن تشکر از همکاری سپاه پاسداران ناحیه نکا و اداره ورزش و جوانان این شهرستان ابراز امیدواری کردند حضور این سه نهاد در کنار هم می تواند بسیار خوب باشد و تداوم کار در مسیر خدمت به مردم قدرشناس نکا را بیشتر خواهد کرد و انشاالله این میسر به عنوان یادگار سالهای سال ادامه خواهد داشت.

متولی شهرداری نکا ضمن بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری نکا ،دید بازی نسبت به ایجاد فضاهای ورزشی و نشاط اجتماعی جامعه دارد اظهار کرد: با توجه به دستور کار قراردادن و برنامه ریزی مدون محور رساندن شهر نکا به شهرهای درجه یک استان ، تلاش داریم به غیر از بحث عمرانی و زیبا سازی شهر نگاه ویژه ای به ایجاد فضاهای مناسب ورزشی و تفریحی برای مردم خوب نکا داشته باشیم که در آینده نزدیک این برنامه ها با حمایت و کمک تمامی دستگاها در نکا عملی خواهد شد./مازنداسپرت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
بازدید کد خبر: 3467

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی