امروز: جمعه 03 اسفند 1397 برابر با 22 فوریه 2019

برگزاری نخستین مسابقه تریال با استاندارد جهانی در نکا. گرامی داشت شهید مدافع حرم محمد معافی

رئیس هیات دوچرخه سواری مازندران گفت: نخستین مسابقه تریال کاپ آزاد در کشور     به میزبانی هئیت دوچرخه سواری شهرستان نکا برگزار میشود.

سید احمد میری قلعه سری افزود: مسابقه کشوری کاپ تریال چکاد با حمایت فروشگاه چکاد ساری 13و14 اردیبهشت در شهر صنعتی نکا برگزار می شود.

وی بیان کرد:این مسابقه کشوری اولین مسابقه تریال در خاورمیانه می باشد که بر اساس آیین نامه جهانی فدراسیون دوچرخه سواری به صورت کاملا استاندارد همانند مسابقات جام جهانی این رشته برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات 12و13و 14اردیبهشت با حضور ۱۲۰ ورزشکار در شهرک صنعتی شماره یک (سردار نظری) برگزار می شود.

دبیر هیات دوچرخه سواری استان مازندران عبدالمطلب کریمی نیز از ساخت بزرگترین پیست دوچرخه سواری تریال خاورمیانه در نکاخبر دادو گفت: برای اولین بار در ایران و خاورمیانه پیست دوچرخه سواری تریال با استاندارد های جهانی در نکا در حال ساخت می باشد.

کریمی افزود: این پیست که در اردیبهشت امسال افتتاح و میزبان مسابقات کشوری خواهد بود با حمایت همه جانبه دکتر سید احمد میری و فروشگاه چکاد ساری در شهرک صنعتی نکا و نظارت فنی قهرمان دوچرخه سواری تریال کشور آقای ایمان کمالی فر در حال احداث می باشد

وی بیان کرد: استفاده از سنگ و صخره در کنار دیگر متریال و رعایت تمامی قوانین جهانی ساخت پیست تریال در این مجموعه برای اولین بار در کشور باعث بازتاب گسترده این خبر در سطح کشور و حتی واکنش مثبت مسئولین فدراسیون جهانی دوچرخه سواری شده است/خبرارسالی توسط: شعبان پورخبرنگار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
بازدید کد خبر: 3340

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی