امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

شعار سال 94 به منزله بسته شدن درب انتقادات نیست.

  • جمعه, 28 فروردين 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه شورای سلامت شهرستان میاندورود، صبح امروزدرفرمانداری این شهرستان برگزارشد.

در این جلسه ارسطو قادری- فرماندار شهرستان میاندورود با اشاره به اینکه سال 94 مزین به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی شده است افزود: این شعار،عیدی بزرگی برای دولت و ملت از سوی مقام معظم رهبری در آغاز سال جدید است.

فرماندارمیاندورود با بیان اینکه شعار سال می تواند رهگشای بزرگی برای امورات جاری کشورباشد افزود: این نام بازخوانی شعار "دولت فدای ملت وملت فدای دولت" اوایل انقلاب است که فضای همدلی و هم زبانی را درکشور ایجاد می کند.

وی تصریح کرد: شعار " دولت و ملت، همدلی و همزبانی" بیانگر این نیست که اگر بخواهیم هم دل و هم زبان باشیم درب تمام انتقادات باید بسته شود، بلکه انتقادی که عاری از نگاه منفی و غیر منصفانه باشد می تواند اثرات مثبتی در نتایج آن مشاهده کرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در میاندورود با بیان اینکه برای حفظ حریم واستحکام محیط کوچکی مثل خانه با وجود اختلافات داخلی باید اعضای خانواده با هم، هم دل و هم زبان باشند اظهار داشت: در سطح کلان و در کشور نیز به همین شکل دولت و ملت باید باهم، هم دل و هم زبان باشند تا در امورات بین المللی سربلند باشیم.

وی ادامه داد: با این وجود عده ای هستند که از روی غرض نمی خواهند تا شرایط بدرستی پیش برود، چنانچه مقام معظم رهبری تاکید بر همکارى هاى صمیمانه میان ملّت و دولت داشته اند.

قادری در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت سلامت در جامعه اشاره کرد و گفت: سال گذشته در شهرستان میاندورود اقدامات بزرگی در این بخش انجام شده و امیدوریم که در سال جاری نیز با همکاری بیشتر مسئولین و مردم  گامهای موثری برای سلامت و بهداشت مردم شهرستان برداشته شود.

فرماندار میاندورود گفت: در راستای توسعه هر بخشی باید سلامت آن، مورد توجه قرار گیرد چرا که با ایجاد سلامت می توان به  امنیت در آن مورد رسید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در سال جدید باید برنامه هایی نو ترسیم کنیم افزود: مدیران توجه داشته باشند تا مباحث کهنه ای که کاربردی در بهبودی وضعیت مردم ندارند در سال جاری در غالب برنامه های نوین مطرح نکنیم و پیگیر حل مشکلات مردم در بخش های مختلف باشیم.

در ادامه جلسه قربانی- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندورود- با اشاره به در پیش بودن هفته سلامت، شعار امسال این هفته را "عزم ملی با توزیع عادلانه خدمات سلامت" عنوان کرد و افزود: یکم تا هفتم اردیبهشت ماه هفته سلامت نامگذاری شده و در این راستا برنامه هایی در شهرستان برگزار خواهد شد.

وی گفت: با توجه به شایع شدن بیماری های دیابت و فشار خون در جامعه، طرح غربالگری این دو بیماری بصورت رایگان در مرکز بهداشت و درمان شهر سورک برای افراد بالای 30 سال در حال اجراست

منبع/ سایت فرمانداری میاندرود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
بازدید کد خبر: 373

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی