امروز: جمعه 03 اسفند 1397 برابر با 22 فوریه 2019

ميزبانی نكا از یادواره شهدای تخریب شمال کشور‌، با محوریت سردار شهید محمد رحیم بردبار

  • جمعه, 19 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه هماهنگی برای برگزاری یادواره شهدای تخریب شمال کشور‌، با محوریت سردار شهید محمد رحیم بردبار،با حضور مهندس احمدی فرماندار نکا، سردار ملکی رئیس بنیاد حفظ و آثار شهدای استان و اعضای جلسه در محل فرمانداری نکا برگزار شد.

فرماندار نكا در این جلسه از ميزبانی این شهرستان برای برگزاری یادواره شهدای تخریب‌ شمال کشور با محوریت سردار شهید محمدرحیم بردبار فرمانده تخريب لشكر 25 كربلا، خبر داد، و افزود: تلاش داریم تا با برگزاری این مراسم، اثری ماندگار در سطح شهرستان بر جای گذاریم

مهندس احمدی بیان داشت: برگزاری چنین مراسم‌هایی در واقع ترویج فرهنگ دفاع مقدس در جامعه است تا گرد و غباری که به مرور زمان بر چهره جوانان نشسته است زدوده شده و آسیب‌های شناسی مناسبی از مشکلات اجتماعی انجام شود.

این مسؤول با اشاره به برگزاری یادواره سردار طوسی و 432 شهید شهرستان نکا در 17 فروردین ماه امسال، گفت: یادواره‌های مختلفی در این شهرستان برگزار شد و هر یک از این یادواره‌ها اثرگذاری به‌ویژه به خود را داشته است و انتظار داریم تا با برگزاری این یادواره‌های محوری با بزرگداشت نام و یاد سرداران هشت سال دفاع مقدس، ایستادگی و ایثار آنان را برای مردم تداعی کنیم.

فرماندار نکا با اشاره به خاطرات سردار شهید بردبار عنوان داشت: چه در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران انقلاب، شهادت طلبی در راه ارزش های اسلام و انقلاب ویژگی بارز این شهید بوده است.

مهندس احمدی با اشاره به این مطلب که امروز زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، تصریح کرد: برگزاری مراسم یادواره شهدا نه‌تنها هزینه کردن نیست بلکه سرمایه‌گذاری است؛ لذا با برگزاری این مراسم آنان را به نسل‌های جوان معرفی می‌کنیم.

این مسول به متولیان این امر تاکید نمود: شهدا که در جبهه ها شیر میدان بودند ، اما مظلوم واقع شده اند ، با دقت نظر و توجه به همه جوانب در پربار بودن و بی نقص بودن این یادواره اهتمام ورزند .

فرماندار نکا ادامه داد: به دلیل زمان کمی که تا برگزاری یادواره پیش رو داریم بایستی تدبیری اندیشیده شود تا کارگروه ها بصورت منظم و سازماندهی شده هر هفته جلسات میان گروهی خود را منعقد و ستاد را از روند اجرای وظایف محوله مطلع نمایند.

گفتنی است جهت برگزاری یادواره شهدای تخریب با محوریت شهید محمد رحیم بردبار در نکا، در ماه های اخیر چندین جلسه تخصصی برگزار شده و بنا است این یادواره در 15 تیرماه در تکیه نارنج باغ برگزار گردد./منبع: سایت فرمانداری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دینی مذهبی
بازدید کد خبر: 3025

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی