امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

فرماندار نکا در نماز جمعه/برهم خوردن معادلات جهان با پیروزی انقلاب اسلامی

  • شنبه, 13 بهمن 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار نکا/ فرزندان این مرز و بوم محکم دشمنان را به میز مذاکره کشاندند، وحقانیت ایران را به دنیا ثابت کردند، این افتخار را نمی‌توان قیمت گذاشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، توحیدی مقدم در جمع نمازگزاران جمعه دوازدهم بهمن‌ماه با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی، اظهار کرد: قبل از انقلاب تنها چند کشور از شرق و غرب در قالب ابرقدرت‌های خاص در دنیا تصمیم‌گیر بودند اما با پیروزی انقلاب اسلامی این معادلات بر هم خورد.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا، مذاکرات چندین ساله غربی‌ها با ایران را نشان از اهمیت جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی خواند و عنوان کرد: فرزندان این مرز و بوم محکم آن‌ها را به میز مذاکره کشاندند، حقانیت ایران را به دنیا ثابت کردند و این افتخار را نمی‌توان قیمت گذاشت.

توحیدی مقدم به بیان جزئیاتی از دستاوردهای کشور در طول 40 سال انقلاب پرداخت و افزود: ما خوب می‌دانیم و تکرار می‌کنیم که همه بدانند به خصوص آن‌هایی که آن طرف مرزها نمی‌دانند بدانند که جمهوری اسلامی ایران چه رتبه‌هایی داشته، دارد و به کجا باید برسد.

فرماندار نکا به سیمای نکا قبل و بعد از انقلاب پرداخت و در ادامه به برنامه‌های قابل اجرا در دهه فجر امسال نیز اشاره و افزود: در دهه فجر امسال 54 پروژه با اعتبار 50 میلیارد و 500 میلیون تومانی افتتاح خواهند شد، که بهره‌برداری از گازرسانی به 23 روستای بخش هزارجریب در اواخر بهمن یا اوایل اسفند، به ارزش 30 میلیارد و 800 میلیون تومان به بهره‌بردای خواهد رسید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
بازدید کد خبر: 3575

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی