امروز: چهارشنبه 20 آذر 1398 برابر با 11 دسامبر 2019

استاندارخواستار همکاری جریانهای سیاسی برای توسعه مازندران شد

  • جمعه, 09 آذر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار جدید مازندران که از نیروهای شاخص سیاسی و گزینه بومی مورد توافق مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای این مسند بوده است ،در نخستین اظهارنظر سیاسی از گروههای و جناح های سیاسی مازنی خواست تا برای توسعه این خطه شمال کشور همکاری کنند.

احمد حسین زادگان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری گفت: تمامی نیروهای سیاسی با وجود اختلاف نظری که دارند و این یک امر طبیعی است، می توانند در جهت توسعه مازندران بزرگ با یکدیگر همکاری و همراهی داشته باشیم.
وی افزود: ما برای توسعه همه جانبه و متوازن در مازندران نیاز به همدلی و اتحاد تمام گروهها و تشکل های سیاسی داریم و در شرایط فعلی این بستر برای همکاری فراهم است.
حسین زادگان نفع عامه را مهم ترین ملاک برای تصمیم گیری دانست و تاکید کرد: مازندران برای توسعه زیرساخت های اقتصادی و پیشرفت نیاز به تحرک بیشتر مدیران و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی دارد و در سایه اتحاد و همدلی این امکان فراهم می شود.
وی ظرفیت مازندران را برای توسعه همه جانبه و پایدار بی بدیل توصیف کرد و گفت: بدون همدلی و اتحاد نمی توان از این ظرفیت به نفع مردم استان استفاده کرد .
استاندار مازندران اختلاف نظر و سلیقه سیاسی را لازمه اتخاذ تصمیمات بهینه با نگاه به نفع عامه دانست و تاکید کرد: آنچه که سبب خسران گروههای سیاسی و در نهایت جامعه می شود، پافشاری بر سلیقه و نظر سیاسی بدون توجه به منافع عمومی است.
حسین زادگان با اعلام این که در استانداری مازندران به روی تمامی گروهها و جریان های سیاسی وفادار به انقلاب باز است، افزود: خط قرمز ما منافع مردم مازندران بدون کم و کاست است برای این که با منافع نظام و انقلاب همراه و همگام است.
احمد حسین زادگان بیست و سومین استاندار مازندران است که چهارشنبه هفته گذشته با پیشنهاد وزیر کشور و تایید هیات دولت به این سمت منصوب شد.
وی جانشین محمد اسلامی شد که با پیشنهاد رئیس جمهوری و کسب رای اکثریت نمایندگان مجلس به عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شد.
آیین معارفه استاندار جدید مازندران که سابقه سرپرستی استانداری پس از رفتن اسلامی را بر عهده داشت و همچنین سابقه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرمانداری ساری در دولت تدبیر و فرمانداری ساری و نوشهر را در دولت اصلاحات در کارنامه دارد، هفته آینده انجام می شود/ایرنا.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
بازدید کد خبر: 3543

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی