امروز: دوشنبه 18 فروردين 1399 برابر با 06 آوریل 2020

سیاسی

سیاسی (238)

اخبار روز دنیای سیاست

طبقه بندي هاي فرزند

بین الملل (26)

بین الملل

اخبار روز دنیای سیاست

مشاهده موارد...

منطقه داخلی (3)

منطقه داخلی

اخبار روز دنیای سیاست

مشاهده موارد...

منطقه خارجی (3)

منطقه خارجی

اخبار روز دنیای سیاست

مشاهده موارد...
پنج شنبه, 10 بهمن 1398

تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ به وزرای دفاع و روسای ارتش کشورهای اسلامی با هشدار نسبت به پیامدهای هرگونه کوتاهی و سکوت برابر طرح ظالمانه معامله قرن، بر ضرورت یکپارچگی و کنار گذاشتن اختلافات بر محور اسلام و همکاری در حمایت از مقاومت اسلامی، اخراج غاصبان و اشغالگران سرزمین‌های اسلامی و مقابله با اقدام خلاف منطق، قانون و قواعد بین‌المللی رئیس‌جمهور آمریکا تاکید کرد.

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

تهران-ایرنا- "رجب طیب اردوغان" رییس جمهوری ترکیه در واکنش به طرح ننگین معامله قرن توسط "دونالد ترامپ" رییس جمهوری آمریکا گفت که قدس فروشی نیست.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، اردوغان از طرح ننگین معامله قرن به نقشه و طرح اشغالگری یاد کرد

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

تهران- ایرنا- مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه طبق برنامه تعریف شده طرح پیشنهادی "رو خانا" نماینده ایالت کالیفرنیا در مورد ممنوعیت استفاده دولت ترامپ از وجوه فدرال برای اقدام نظامی علیه ایران را تصویب کرد.

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

جدال توییتری ظریف و ترامپ/ نمایندگان مجلس در گفت و گو با ایرنا؛ حملات علیه ظریف، هجمه به منافع ملی است.

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت ملی معتقدند که حملات علیه وزیر امور خارجه، هجمه به منافع ملی و دیپلماسی کشور است و برداشت ناقص از منافع ملی را نشان می دهد.

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی اتمی تاکید کرد که تحریم علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی ایران بازی سیاسی و از روی استیصال آمریکاست و هیچ ارزشی ندارد.

به گزارش پنجشنبه شب سازمان انرژی اتمی ایران، بهروز کمالوندی افزود: برنامه‌های هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران براساس نیازهای کشور با قوت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

پنج شنبه, 24 مرداد 1398

ونگ وا/ در پی مصاحبه هفته گذشته دکتر شاعری نماینده فعلی مردم نکا بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و حمله به عملکرد نماینده گان گذشته  و رقبای احتمالی آینده؛ دکتر احمدعلی مقیمی نماینده دوره های هشتم و نهم مردم منطقه در مجلس و کاندیدای احتمالی دوره بعد در مصاحبه ای انتقاداتی از عملکرد شاعری نماینده فعلی کرد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی