امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

بهداشت و سلامت

سه شنبه, 24 فروردين 1400

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد که تاکنون ۱۷ هزار و ۱۹۰ دوز واکسن کرونا به این استان تحویل و تزریق شده است.

به گزارش ایرنا ، دکتر قاسم اویس روز چهارشنبه در حاشیه مرحله جدید تزریق واکسن به کادر درمان بیمارستان های استان افزود که بیشتر واکسن های تحویلی به استان اسپوتنیک روسی بود

سه شنبه, 17 فروردين 1400

استاندار مازندران : مردم با رعایت پروتکل‌ بهداشتی مازندران را از موج چهارم کرونا نجات دهند

استاندار مازندران شرایط کرونایی استان را وخیم توصیف کرد و گفت: تنها با همراهی مردم می‌توان از بروز موج چهار همه‌گیری ویروس کرونا در استان جلوگیری کرد.

پنج شنبه, 12 فروردين 1400

هرساله در روز سیزدهم نوروز، آیین سنتی سیزده بدر و حضور مردم در دامان طبیعت برگزار می‌شود اما از سال گذشته که کرونا آمد، دومین سال است که باید سیزده بدر در خانه بمانیم و دورهمی و تجمع در تفرجگاه‌ها و پارک‌های جنگلی نداشته باشیم.

به گزارش ایرنا، اگرچه این آیین سنتی با حضور در طبیعت شناخته شده است، اما سیزدهم نوروز ۱۴۰۰ باید مانند سیزده بدر ۱۳۹۹ خانه را جایگزین طبیعت کنیم و بجای حضور در طبیعت تنها با حضور خانواده و بدور از هرگونه دورهمی و تجمع در خانه بمانیم تا کرونا گریبان خود و خانواده‌مان را نگیرد

معاون وزیر بهداشت، در ستاد استانی مقابله با کرونا مازندران: شرایط مازندران تحت کنترل است / شرایط شکننده خواهد بود اگر پروتکل ها رعایت نشود.

جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد استانی مقابله با کرونا مازندران گفت: پیک سوم مازندران کاملا ملایم است و جمعیت سالم در مازندران شکننده است و اگر پروتکل رعایت نشود آمار بالا می رود

یکشنبه, 05 مرداد 1399

ساری- ایرنا- روند افزایشی بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در مازندران در سه هفته اخیر ، برای دومین بار در پنج ماه گذشته اکثر فعالیت‌های غیر کرونایی بیمارستان‌های دولتی این استان را متوقف کرد.

چهارشنبه, 01 مرداد 1399

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در مازندران هشدار داد : سفر به مازندران می‌تواند مردم استان‌های دیگر کشور را بیش از پیش درگیر این بیماری کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ایرج حریرچی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان آمل در جمع خبرنگاران افزود: استان مازندران در شرایط حادی از شیوع ویروس کرونا به سر می برد که این شرایط در برخی از شهرهای آن بسیار نگران کننده است. 

صفحه1 از16

آخرین اخبار

حالت های رنگی