امروز: پنج شنبه 14 اسفند 1399 برابر با 04 مارس 2021

بهداشت و سلامت

معاون وزیر بهداشت، در ستاد استانی مقابله با کرونا مازندران: شرایط مازندران تحت کنترل است / شرایط شکننده خواهد بود اگر پروتکل ها رعایت نشود.

جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد استانی مقابله با کرونا مازندران گفت: پیک سوم مازندران کاملا ملایم است و جمعیت سالم در مازندران شکننده است و اگر پروتکل رعایت نشود آمار بالا می رود

یکشنبه, 05 مرداد 1399

ساری- ایرنا- روند افزایشی بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در مازندران در سه هفته اخیر ، برای دومین بار در پنج ماه گذشته اکثر فعالیت‌های غیر کرونایی بیمارستان‌های دولتی این استان را متوقف کرد.

چهارشنبه, 01 مرداد 1399

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در مازندران هشدار داد : سفر به مازندران می‌تواند مردم استان‌های دیگر کشور را بیش از پیش درگیر این بیماری کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ایرج حریرچی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان آمل در جمع خبرنگاران افزود: استان مازندران در شرایط حادی از شیوع ویروس کرونا به سر می برد که این شرایط در برخی از شهرهای آن بسیار نگران کننده است. 

جمعه, 29 فروردين 1399

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن تاکید بر لزوم تداوم فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی با حداکثر توان و با رعایت توان و تحمل‌پذیری بخش اقتصاد گفت: بازگشایی‌های محدود و هوشمندی هم که انجام می‌دهیم به معنای فراموشی اصول بهداشت فردی و عادی شدن اوضاع نیست.

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

کالبد شکافی از لاشه پرندگان برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در دست انجام است و نتایج اولیه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

استاندار مازندران از دستگاه‌های ذیربط بویژه دامپزشکی و محیط زیست خواست تا پیگیری‌هایشان را به صورت جدی برای مشخص شدن مرگ دسته‌جمعی پرندگان مهاجر در میانکاله ادامه دهند

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

تهران- ایرنا- به گزارش رسانه‌های چینی، شمار تلفات ویروس کشنده کرونا تا صبح روز جمعه به ۲۱۳ تن رسیده است.  

به گزارش روزنامه چاینا مورنینگ پست، در کنار کشته شدن ۲۱۳ نفر تا کنون ۹هزار و ۳۵۶ نفر مبتلا به ویروس واگیر دار کرونا شده است.  

صفحه1 از16

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی