امروز: یکشنبه 27 مرداد 1398 برابر با 18 آگوست 2019

اخبار عمومی

یکشنبه, 20 مرداد 1398

تجلیل از خبرنگاران نکا باحضورفرماندارو روسای ادارات درسالن اجتماعات فرمانداری نکا برگزار شد.

دراین مراسم توحیدی مقدم- فرماندار نکاضمن گرامیداشت یادوخاطره شهیدصارمی- خبرنگارشهیدوتبریک روزخبرنگار ایجاد تعامل دو سویه‌ای توام با انصاف بین مدیران و اصحاب رسانه در راستای حل مشکلات مردمراخواستارشد.

چهارشنبه, 16 مرداد 1398

رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی کشور گفت: ایران رتبه 85 را در کشاورزی ارگانیک دارد که اگر 10 درصد کشاورزی به سمت ارگانیک پیش رود به رتبه 12 ارتقاء پیدا می‌کند.

علی اکبر مویدی بعد از ظهر امروز در مراسم مزرعه ملی ترویج و توسعه کشاورزی که در روستای بایع‌کلا شهرستان نکا برگزار شد اظهار کرد: یکی از برنامه‌های محوری وزارت جهاد کشاورزی توجه به امنیت غذایی و تضمین سلامت و کیفیت غذایی است

دوشنبه, 14 مرداد 1398

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به وجود ۴۶۹ رسانه دارای مجوز در استان مازندران گفت: امسال محمودآباد میزبان مراسم استانی روز خبرنگار است.

عباس زارع  در اولین نشست خبری در تشریح برنامه‌های هفته تجلیل از خبرنگاران استان اظهار کرد: استان مازندران ۴۶۹رسانه دارای مجوز دارد و این یک فرصت برای نشر اخبار و اطلاعات و اتفاقات در استان است

پنج شنبه, 03 مرداد 1398

حسین بریمانی ورندی رئیس کمیته امداد نکا از افتتاح دو واحد مسکن محرومین در روستای للرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد نکا، حسین بریمانی ورندی در این خبر گفت:این واحدها با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی و مشارکت خانواده ها و خیرین احداث شد که با حضور سرهنگ شعبانی فرماندهی محترم سپاه افتتاح و تحویل خانواده گردید.

پنج شنبه, 27 تیر 1398

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، استخدام نیروهای غیربومی در شرق مازندران را ظلم به جوانان این منطقه دانست.

پنج شنبه, 27 تیر 1398

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد: این سازمان در سالجاری با کسری 500 میلیارد تومانی تنها در بخش بیمه‌ای مواجه است.

به گزارش آوای خزراز شهرستان نکا، سید علی اصغر محمودی صبح امروز در پنجمین نشست شورای هماهنگی مدیران استان مازندران با اشاره به تصویب قانون تامین اجتماعی در سال 54 اظهار کرد: تامین اجتماعی بعنوان نهاد عمومی یک سازمان درآمد - هزینه است و اکنون تعداد بازنشستگان آن بیشتر از بیمه‌شدگان است

صفحه1 از232

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی