امروز: پنج شنبه 21 آذر 1398 برابر با 12 دسامبر 2019

اخبار عمومی

استاندار مازندران تنوع و تکثر حضور نامزدها، احزاب و گروه‌های سیاسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را یکی از بسترهای مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای برشمرد و تاکید کرد: برای داشتن انتخاباتی سالم همه باید تابع قانون باشیم و قاعده بازی انتخاباتی را بپذیریم.

توسعه عمرانی در مسیر محرومیت‌زدایی/ یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی نکا کلید خورد.

فرماندار نکا: در این شرایط سخت اقتصادی پروژه ی مهم برای امنیت و آسایش شهروندان کلید خورده است.

مدیران صنعت بیمه استان با استاندار مازندران دیدار کردند؛استاندار: فرهنگ بیمه باید به عنوان یک اولویت و ضرورت در جامعه ترویج شود.

تادقایقی دیگر هیئات دسته روی زنجیرزنی به منظور استقبال از پیکرشهیدمدافع وطن درنکا برگزار می شود.

به گزارش مهروان خبر/ اجتماع بزرگ اهالی روستای میانگله و چناربن بصورت دسته روی (سینه زنی)بسمت مصلی شهرستان نڪابرگزار می شود.

یکشنبه, 26 آبان 1398

استاندار مازندران نقد مسئولان و انعکاس مشکلات جامعه را وظیفه مطبوعات و خبرگزاری‌ها دانست و تاکید کرد: انتظار این است که رسانه‌ها با هر رویکرد سیاسی، در کنار بیان مشکلات، امید به آینده و نشاط را در جامعه تقویت کنند.

احمد حسین‌زادگان در نخستین روز فعالیت چهاردهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات مازندران در ساری با سرکشی از غرفه رسانه های مختلف، در نشستی با خبرنگاران و دست اندرکاران رسانه ها با آنان گفت و گو و درد دل کرد

پنج شنبه, 23 آبان 1398

به گزارش مهروان خبر/ باحضور شاملو_ معاون عمران روستائی بنیادمسکن کشور، مدیران استانی وشهرستانی، شاعری_ نماینده مردم شرق مازندران درمجلس شورای اسلامی، طرح هادی روستای بایع کلا بخش مرکزی شهرستان نکا بااعتباری بالع بر ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

صفحه1 از235

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی