امروز: دوشنبه 25 تیر 1397 برابر با 16 جولای 2018

اخبار عمومی

یکشنبه, 24 تیر 1397

به گزارش مهروان خبر/ آئین تودیع ومعارفه فرماندهی سپاه ناحیه نکا با حضور جانشین فرمانده سپاه کربلا،مسئولان شهرستانی درپژوهشسرای ابوریحان بیرونی نکا برگزار شد.

تلاش کارکنان زحمتکش نیروگاه شهید سلیمی نکا در رفع نشتی بویلر واحد 4 بخار

به گزارش روابط عمومی نیروگاه شهیدسلیمی نکا/ واحدهای بخار نیروگاه شهید سلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات و با عمر حدود 40 سال همچنان با همت کارکنان غیورش به پایداری شبکه برق کشور کمک شایانی می کند .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: انباشت زباله در طبیعت و سواحل مازندران به عنوان بخشی از کم لطفی نسبت به محیط زیست و طبیعت استو خسارت های جبران ناپذیری به طبیعت این استان وارد می کند.

محمدجواد آذری جهرمی پنجشنبه شب در نشست مشترک فعالان اقتصادی شهرستان های نور و محمود آباد در دانشگاه آزاد واحد اسلامی نور اظهار کرد: استان مازندران ظرفیت های ممتاز و منحصر به فردی در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری، صنایع و نیز راه های ارتباطی هوایی، ریلی و دریایی، باغات مرکبات، برنج، گندم و بنادر متعدد دارد اما با وجود برخورداری مازندران از همه این مزیت ها و منابع انسانی دانش آموخته، متاسفانه مردمان این دیار با مشکلات اقتصادی و بیکاری مواجه هستند.

به ریاست فرماندار نکا:جلسه شورای اداری شهرستان نکا برگزار شد.

فرماندار نکا: از همه ظرفیت های استانی و شهرستانی ، که نقش تاثیر گذار ، در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان دارند،استقبال می کنیم.

 نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری از طرح مباحثی چون ناتوانی دولت در ساماندهی امور اقتصادی انتقاد کرد و گفت : خدمات دولت آقای روحانی بر کسی پوشیده نیست .

آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری با بی مبنا توصیف کردن ادعای عدم کفایت دولت در اداره امور کشور افزود : ادعای توان کشور داری بهتر توسط برخی از افراد یک حرف واهی است .

پنج شنبه, 07 تیر 1397

مراسم سالروز شهادت مظلومانه سیدالشهدای انقلاب اسلامی ایران، شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام، با حضور فرماندار نکا، اعضای شورای تامین، روسای ادارات، کارکنان دستگاه قضا، در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

صفحه1 از211

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی