امروز: یکشنبه 30 شهریور 1399 برابر با 20 سبتامبر 2020

اخبار عمومی

چهارشنبه, 05 شهریور 1399

به گزارش مهروان خبر/ درچهارمین روزازهفته دولت باحضورمسئولان استانی وشهرستانی پروژه های شهرستان نکا بهره برداری شد.

گفتنیست: این طرحها شامل بهره برداری مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با اعتبار 7 میلیارد و 500 تومان و کلنگ زنی فاز دوم بیمارستان بوعلی نکا با اعتبار 40 میلیارد تومان می باشند.

سه شنبه, 04 شهریور 1399

بهره برداری تسطیح و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی، افتتاح سنگ فرش داخل بافت روستا، بهره برداری همزمانی از طرح های بهزیستی( 16 واحد مسکن تحت پوشش، مرکز آل طاها، مرکز مشاوره 2، پایگاه خدمات اجتماعی مسکن مهر و طرح های اشتغالزایی.

به گزارش مهروان خبر/ در سومین روز از هفته دولت، بهره برداری تسطیح و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در کلت، افتتاح سنگ فرش داخل بافت روستای کلت، بهره برداری همزمانی از طرح های بهزیستی برگزار شد.

دوشنبه, 03 شهریور 1399

 دردومین روزازهفته دولت باحضورمسئولین استانی وشهرستانی چندین طرح عمرانی وآبخیزداری و... کلنگ  زنی وافتتاح شد.

به گزارش مهروان خبر/ دردومین روزاز هفته دولت گلخانه لیمو ترش، طرح های آبخیز داری مکانیکی، طرح های حوزه راهداری و افتتاح شدوهمچنین فاز سوم مجتمع آبرسانی ولامده و فاز دوم مجتمع آبرسانی شهدای طوسکلا کلنگ  زنی شد.

پنج شنبه, 06 شهریور 1399

به گزارش مهروان خبر/ باحضورمسئولان استانی وشهرستانی دو پروژه مرکز پایش تصویری و کنترل ترافیک این شهر و عملیات اجرایی پروژه پل چهارم بر روی نکا رود به ترتیب افتتاح وکلنگ زنی شد.

سیدمهدی احمدی- شهردارنکا درحاشیه افتتاح مرکز پایش تصویری و کنترل ترافیک این شهر درآخرین روزاز هفته دولت خبر که با حضورمسئولین و مقامات استانی و شهرستانی برگزار شداظهارکرد: مرکز پایش تصویری در حالی از امروز آغاز به کار می‌کند که دوربین‌های پایش شهر در شهر جانمایی و نصب‌شده  و از طریق مرکز کنترل واقع در ساختمان شماره 2 شهرداری مدیریت می شود.

پنج شنبه, 16 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و اندیشه تبریک گفتند: متن این پیام به شرح ذیل است؛ خبرنگاری رسالتی است که با آگاهی سازی ، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند.

پنج شنبه, 16 مرداد 1399

استاندار: گرامیداشت 17 مرداد، نشانه آن است که تلاش ها و خدمات خبرنگاران را می بینیم / از همراهی رسانه ها در مقابله با کرونا قدردانی می کنم.

احمد حسین زادگان در آیین گرامی داشت روز خبرنگار که بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: علیرغم محدودیت های کرونایی؛ برگزاری این مراسم در بستر فضای مجازی نشانه آن است که تلاش و خدمات خبرنگاران و رسانه ها را شاهد هستیم.

صفحه1 از239

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی