امروز: سه شنبه 04 تیر 1398 برابر با 25 جون 2019

اخبار عمومی

چهارشنبه, 29 خرداد 1398

معاون وزیر جهاد کشاورزی در دومین جشنواره ملی تمشک جنگلی ایران در شهرستان نکا : تمشک جنگلی به عنوان سالم ترین میوه هاست که در زمره غذا و داروها قرار میگیرد.

دومین جشنواره ملی تمشک جنگلی نکا با حضور دکتر طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی ، دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان مازندران در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی در شهرک شهید عباسپور شهرستان نکا افتتاح شد.

چهارشنبه, 22 خرداد 1398

به گزارش مهروان خبر/ پیش از ظهرامروز باحضورمسئولان شهرستانی نخستین کارگاه تولیدی صنایع دستی به مدیریت خانم طالبی افتتاح شد.

گفتنیست: به همت نماینده مجلس ودولت درراستای حمایت ازتولید وهنرمندان صنایع دستی درزمینی به مساحت 2800 متردرمرکزشهرجهت احداث وواگذاری به هنرمندان وتولیدکنندگان به منظورجذب گردشگردردست اقدام است.خبر// باباجان پور

فرماندار نکا با اشاره به حق خواهی مدیران در پیشبرد پروژه‌های شهرستانی افزود: مسئولان سطح شهرستان باید با سیاستگذاری کلان در جذب اعتبارات استانی وملی تمام توان خود را به کار گیرند.

عبدالجواد توحیدی مقدم پنجشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان نکا ضمن اشاره به اینکه باید صرف نظر از تشریفات اداری تسهیل گر بود اظهار کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی به عنوان سیاست گذاران سیاست گذاری کلان داشته باشند تا در این شرایط نخبگان علمی نیز بتوانند از دانش و علم مرتبط خودشان کمال استفاده را ببرند

چهارشنبه, 28 فروردين 1398

فرماندار نکا گفت:  با توجه به حجم آب در خوزستان  وکنترل آن در کشور با کمترین میزان خسارات جانی و مالی را باید به رخ جهانیان بکشانیم.

به گزارش ونگ وا// جواد توحیدی مقدم در جلسه شورای اداری نکا همچنین به مدیریت سیلاب در شهرستان نکا اشاره کرد و افزود این سیل می توانست همانند سیل سال ۷۸ نکا خسارات جانی و مالی بیشتری برای شهر داشته باشد، اگر نبود سد سرشاخه گیر، اگر نبود دیواره ساحلی رودخانه، اگر نبود سد گلورد و مدیریت به موقع در شهرستان خسارت سیل در شهر نکا چند برابر سال ۷۸ می شد

جمعه, 16 فروردين 1398

اگرچه در نگاه کلی افزایش 6 درصدی سفرها را در کشور و ازجمله در مازندران داشتیم اما در بخش روستایی به دلیل سیلاب، رانش زمین و ریزش کوه، جاده‌های کوهستانی و در نتیجه روستاهای بخش کوهستانی شاهد گردشگران کمتری به نسبت سال گذشته بود که براساس داده‌های آماری کمیته دهیاری‌ها، با کاهش 5.8 درصدی نفرشب اقامت نوروزی همراه است.

مهروان خبر – آزاده بابانژاد: ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران کار ستادی خود را از 27 اسفند 97 آغاز کرده است و تا پایان روز 13 نوروز از مجموع 15 میلیون و 904 هزار و 14 نفر اقامت کلی استان، نسبت به نوروز 97 افزایش 6 درصدی داشته است.

پنج شنبه, 15 فروردين 1398

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: میزان نفرشب اقامت نوروزی در مازندران از 27 اسفند 97 تا پایان روز 13 نوروز که شاخص عملکردی کشور است؛ از 16 میلیون فراتر رفته و فاصله چندانی تا 17 میلیون نفرشب اقامت ندارد.

به گزارش  مهروان خبر از شهرستان ساری، سیف‌الله فرزانه بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: 347 غرفه صنایع دستی در سطح ملی، 120 غرفه منطقه‌ای و 140 غرفه نوروزی در سطح استانی در مازندران برپا شده است که تا امروز 7 میلیارد و 394 میلیون و 48 هزار تومان درآمد داشتند.

صفحه1 از229

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی