امروز: دوشنبه 25 شهریور 1398 برابر با 16 سبتامبر 2019

اخبار عمومی

یکشنبه, 10 شهریور 1398

فرماندار نکا: همه ی مدیران و کارکنان دولت شایسته تقدیر هستند// مدیران و کارمندان امید را در دل مردم تزریق کنند.

فرماندار شهرستان نکا، در جلسه شورای اداری و تجلیل از مدیران و کارکنان نمونه بیان داشت: همه ی کارکنان دولت پرتلاش و شایسته تقدیر هستند ، اما با محدودیتهایی مواجه هستیم که امکان تجلیل از همه ی این عزیزان را نداشتیم.

چهارشنبه, 06 شهریور 1398

همزمان با پنجمین روزاز هفته دولت، پروژه بهسازی و احداث بلوار عدالت و شاه عباسی، با حضور مهدی رازجویان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، شاعری- نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی و سید مهدی احمدی- شهردار نکا و مسئولین دوائر شهرداری و شهرستانی عصرروزچهارشنبه 6 شهریور 98 در میدان امام حسین(ع) شهرستان نکا افتتاح شد.

چهارشنبه, 06 شهریور 1398

استاندار مازندران در افتتاح ورزشگاه هفت تیر بابل مطرح کرد: هر شهرستان مازندران؛ پایتخت یک رشته ورزشی

مقام عالی دولت در مازندران در این مراسم؛ در حوزه ورزش قهرمانی، مازندران را مهد همه ی رشته های ورزشی د انست و گفت: اعتقاد مان این است که هرکدام از شهرستان های استان می تواند پایتخت یک رشته ورزشی باشد.

چهارشنبه, 06 شهریور 1398

در پنجمین روز از هفته دولت طرح های صندوق کارآفرینی امید، سردخانه و بسته بندی محصولات کشاورزی و تولید سبد میوه و بلوار شاه عباسی و عدالت در شهرستان نکا افتتاح و به بهره برداری رسید.

سه شنبه, 05 شهریور 1398

به گزارش مهروان خبر/ چندین طرح عمرانی درچهارمین روزازهفته دولت درنکاافتتاح شد.

توحیدی مقدم در آئین افتتاح آبرسانی روستای آکرد:گفت تلاش و همت دولت در جهت خدمت رسانی به مردم است.

دوشنبه, 04 شهریور 1398

به گزارش مهروان خبر/ در سومین روز از هفته دولت خانه بهداشت، آبرسانی و طرح های عمران روستایی، پروژه های برق رسانی و طرح های خود اشتغالی کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان نکا افتتاح و به بهره برداری رسید. ‎

صفحه1 از233

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی