امروز: چهارشنبه 08 تیر 1401 برابر با 29 جون 2022

90 درصد دانش‌آموزان نکا از طریق شبکه شاد تحصیل می‌کنند

  • دوشنبه, 16 فروردين 1400
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر آموزش و پرورش نکا گفت: باتوجه به شرایط کرونایی، 90 درصد دانش‌آموزان این شهرستان از طریق شبکه شاد، و بقیه به‌صورت تلفیقی(حضوری و درسنامه‌ای) تحصیل می‌کنند.

به گزارش آوای خزر از شهرستان نکا، حسین پالار پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط موجود ناشی از شیوع کرونا و آموزش مجازی، از تلاش معلمان و دبیران در رشد تحصیلی دانش‌آموزان قدردانی کرد

وی با اشاره به شناسایی دانش‌آموزان فاقد گوشی و تبلت، اعلام کرد: در مجموع 295 گوشی یا تبلت با کمک کمیته امداد، فرهنگیان، خیران، بهزیستی و سپاه شهرستان نکا در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.
پالار بیان کرد: در کنار مدافعان سلامت، مدافعان حوزه آموزش و دانش داشتیم که در دوران کرونا زحمات زیادی متقبل شدند؛ برخی از همکاران با هزینه شخصی برای دانش‌آموزان گوشی و تبلت تهیه، و یا برای دریافت تسهیلات گوشی و تبلت، ضمانت کردند.
مدیر آموزش و پرورش نکا در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به در پیش بودن هفته معلم، گفت: 1 هزار و 543 معلم در شهرستان نکا مشغول تدریس هستند. در سال جدید سامانه‌ای راه‌اندازی شده و معلمان مستندات کاری خود در حوزه تولید محتوا، خلاقیت‌های آموزشی، و جلوه‌های ایثار را در آن بارگزاری می‌کنند.

پالار اظهار داشت: در مرحله نخست، براساس شاخص‌ها، 127 معلم نمونه انتخاب شدند، در نهایت با نظر داوران 24 نفر منتخب شهرستانی و از بین آنها 2 نفر نمونه استانی معرفی شدند.
وی با اشاره به تحصیل 21 هزار و 500 دانش‌آموز در 178 مدرسه نکا، بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی، گرچه تمامی مدارس برای حضور یا رفع اشکالات درسی دانش‌آموزان باز است اما 90 درصد دانش‌آموزان از طریق شبکه شاد با معلمان در ارتباط هستند و تنها 10 درصد به‌صورت تلفیقی(حضوری و درس‌نامه‌ای) به تحصیل ادامه می‌دهند.
مدیر آموزش و پرورش نکا در پایان این نشست، ارتباط مستمر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه را در سال تحصیلی سختی که دارند، یک پشتوانه، ناظر و همراه بزرگ دانست.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3766

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی