امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

افتتاح مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا طوسکلا/ نخستین مدرسه قرآنی مازندران در نکابه بهره برداری رسید

  • سه شنبه, 13 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اخبارکوتاه شهرستان نکا..

افتتاح مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا طوسکلا/ نخستین مدرسه قرآنی مازندران در نکابه بهره برداری رسید.

به گزارش مهروان خبربه نقل از روابط عمومی فرمانداری نکا/ پروژه مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا توسط اداره کل نوسازی مدارس استان و مشارکت بنیاد برکت با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون تومان در روستای طوسکلا به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا، پروژه مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا توسط اداره کل نوسازی مدارس استان و مشارکت بنیاد برکت با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون تومان، با حضور مسولین استانی و شهرستانی در روستای طوسکلا به بهره برداری رسید.

فرماندار نکا در این مراسم بیان داشت: روشن است که مسیر پیشرفت کشور به دست دانش آموزانی است که اکنون در این کلاس ها آموزش می بینند و شایسته است از ظرفیت دانش آموزان بعنوان افرادی هوشمند برای پیشبرد جامعه استفاده کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به فناوری های روز و تسهیل و تسریع در ارتباطات به صورت آنلاین در امر آموزش تصریح و بر استفاده دانش آموزان از فرصت های ایجاد شده برای تجلی استعدادهایشان و آموزش در یک نظام آموزشی درست با ابزار مناسب و لازم تاکید کرد.

توحیدی مقدم توجه به توسعه آموزش و برنامه ریزی مناسب آموزشی در دانش آموزان گفت: تمام تلاش ما ایجاد محیطی شاداب و سالم برای تحصیل دانش آموزان است.

همچنین نخستین مدرسه قرآنی مازندران در نکا با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار، امام جمعه، جمعی از مدیران شهرستانی و حجت الاسلام طباطبایی نابغه قرآنی جهان اسلام در مصلی امام خمینی(ره) بصورت رسمی آغار بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نکا، اولین مدرسه قرآنی مازندران در نکا با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار، امام جمعه، جمعی از مدیران شهرستانی و حجت الاسلام طباطبایی نابغه قرآنی جهان اسلام در مصلی امام خمینی(ره) بصورت رسمی آغار بکار کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3738

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی