امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

غلامی،سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب شد

  • سه شنبه, 13 آبان 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با حکم استاندار؛ سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب شد.

طی حکمی از سوی احمد حسین زادگان، محمد رضا غلامی به عنوان سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب و طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیران ستادی استانداری معارفه شد.

طی حکمی از سوی احمد حسین زادگان، محمد رضا غلامی به عنوان سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب و طی مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران ستادی استانداری معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، مهدی رازجویان در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با بیان این که روستاها مرکز تولید مولد هستند، گفت: برای اعتلای معیشت و اقتصاد روستاها باید با برنامه عمل کرد.

وی با بیان این که خدمت به مردم باید هدف اساسی مدیران باشد، افزود: از مشارکت مردم در اجرای طرح های اقتصادی در روستاها باید بهترین بهره را برد.

 رازجویان توجه به برخی ظرفیت ها از جمله توسعه بوم گردی، کشت گیاهان دارویی، توسعه دامپروری مدرن، استفاده از اراضی شیب دار، صنایع دستی و ... در روستاها را از جمله برنامه ها در این حوزه برشمرد و یادآور شد: در عین حال باید اندک اندک از کسب و کارهای مبتنی بر منابع طبیعی به سمت کسب ‌وکارهای مبتنی بر دانش حرکت کرد.

معاون استاندار در ادامه مجددا بر تقویت کردن و تنوع بخشیدن به اشتغال غیر کشاورزی در محیط روستا تاکید کرد و گفت: توسعه باید تغییری در جهت بهبود شرایط زندگی برای اکثریت مردم باشد.

در این مراسم از تلاش های خسرو طالبی در زمان مسئولیش در اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندارن قدردانی و محمد رضا غلامی به عنوان سرپرست جدید این ادراه کل معرفی شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3737

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی