امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

پروژه های شهرداری نکا، افتتاح وکلنگ زنی شد

  • پنج شنبه, 06 شهریور 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش مهروان خبر/ باحضورمسئولان استانی وشهرستانی دو پروژه مرکز پایش تصویری و کنترل ترافیک این شهر و عملیات اجرایی پروژه پل چهارم بر روی نکا رود به ترتیب افتتاح وکلنگ زنی شد.

سیدمهدی احمدی- شهردارنکا درحاشیه افتتاح مرکز پایش تصویری و کنترل ترافیک این شهر درآخرین روزاز هفته دولت خبر که با حضورمسئولین و مقامات استانی و شهرستانی برگزار شداظهارکرد: مرکز پایش تصویری در حالی از امروز آغاز به کار می‌کند که دوربین‌های پایش شهر در شهر جانمایی و نصب‌شده  و از طریق مرکز کنترل واقع در ساختمان شماره 2 شهرداری مدیریت می شود.

وی اعتبار این پروژه را حدود یک و نیم میلیارد تومان برای تهیه دوربین‌های کنترل و نظارت برای نصب در معابر اعلام وتصریح کرد: راهنمایی و رانندگی در اجرای این طرح همکاری تنگاتنگی را با شهرداری نکا داشته است.

سید مهدی احمدی با بیان اینکه پایش تصویری شهر در افزایش امنیت ، کاهش ترافیک و همچنین کاهش تخلفات رانندگی تأثیر به سزایی دارد ، خاطرنشان کرد: کاهش هزینه‌ها در خدمات شهری ، رصد و مدیریت ترافیک ، هدایت ناوگان حمل و نقل عمومی ، کنترل هوشمند چراغ‌های راهنمایی و رانندگی ، قابلیت اتصال به شهر هوشمند و رسانه عمومی ، ارتقای سطح امنیت شهری ، کاهش تخلفات و جرایم ، مدیریت بحران ، امداد رسانی و… از دیگر مزیت‌های این طرح هستند.

معاون استاندار مازندران نیز در این مراسم گفت: پایش تصویری باعث امنیت شهر و کاهش جرم شده و امنیت شهر باعث ورود بیش از پیش گردشگران به شهر و رونق اقتصادی شهر خواهد شد و افزایش پایش شهر با دوربین های بیشتر کمک شایانی به امور ذکر شده خواهد نمود.

توحیدی مقدم- فرماندارشهرستان نکا نیز ضمن تشکر از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ، به روز شدن شهرداری را تاکید نموده و اذعان داشت: یکی از مصادیق به روز بودن شهرها ،همین امر پایش تصویری شهر است.

گفتنیست: پس ازافتتاح طرح پایش تصویری شهری، کلنگ آغاز عملیات اجرایی پروژه پل چهارم بر روی نکا رود امروز با حضور مسئولین به زمین زده شد.

محمدی لائینی- امام جمعه محترم شهرستان ضمن تشکر از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی در مورد خدمت به مردم و تلاش برای سهولت زندگی مردم که مصداق آن ساخت همین پل می باشد در مورد تلاش برای رضای خدا و تاثیر اخروی این امور مطالبی را بیان داشتند.

در ادامه مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری مازندران در کلنگ زنی پل چهارم شهر در مورد بازدید از وضعیت و تغییرات صورت گرفته در شهر از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر داشته و اذعان داشتند مشکلات اقتصادی نباید مانع از امید و همت ما بشود و به مطلبی از قول مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کشور ما غنی است و تمامی مایحتاج کشور موجود می باشد اشاره داشتند.

شهردار نکادراین مراسم گفت: این پروژه‌ به منظور روان سازی ترافیک و بهبود روند عبور و مرور توسط شهرداری نکا ان شاءا.. با قوت و سرعت بیشتری احداث خواهد شد و در ادامه فعالیت های شهرداری مسیر توسعه و پیشرفت را با توجه به نیاز شهروندان در شهر نکا ارائه خواهیم داد.  

احمدی در آئین کلنگ زنی این پروژه عمرانی بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت به وجود آمده همچنان بر آن بوده و هستیم که روند خدمت سانی به مردم عزیز و شریف را با سعی و تلاش پیگیری نموده و به ثمر برسانیم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3730

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی