امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

پیام تبریک شهردارواعضاءشورای شهرنکابه مناسبت روزخبرنگار

  • پنج شنبه, 16 مرداد 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و اندیشه تبریک گفتند: متن این پیام به شرح ذیل است؛ خبرنگاری رسالتی است که با آگاهی سازی ، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، شهردار احمدی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و اندیشه تبریک گفتند:

متن این پیام به شرح ذیل است؛

خبرنگاری رسالتی است که با آگاهی سازی ، افکار عمومی را در قضاوت سره و ناسره یاری می رساند و بی تردید دید جامعه را دگرگون می کند.

هفدهم مردادماه ، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است ، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران ، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند. 

روز خبرنگار مجالی فراهم آورده است تا رادمردی های خبرنگارانی که در سال‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در عرصه تهیه خبر با ایثار و از جان گذشتگی ، بصیرت افزایی را با عطر و رنگ شهادت مزین و متبرک نمودند گرامی بداریم. آنانی که بر تعهد رسالت رسانه‌ای خویش جانانه ایستادند و با نثار خون خویش درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و به ملت شریف ایران عزت و اقتدار بخشیدند. 

 روز خبرنگار را به اصحاب رسانه ، علی الخصوص خبرنگاران پرتلاش شهرستان نکا که در ایجاد فضای نشاط ، امید و بینش افروزی اهتمام می ورزند تبریک و تهنیت عرض نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و اصحاب نیک منش رسانه که آگاهی را حق مردم می دانید و دراین راه مجدانه گام برمی دارید عزت ، سربلندی و توفیقات الهی آرزومندیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3729

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی