امروز: پنج شنبه 02 ارديبهشت 1400 برابر با 22 آوریل 2021

گرامیداشت 17 مرداد، نشانه آن است که تلاش ها و خدمات خبرنگاران را می بینیم / از همراهی رسانه ها در مقابله با کرونا قدردانی می کنم

  • پنج شنبه, 16 مرداد 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار: گرامیداشت 17 مرداد، نشانه آن است که تلاش ها و خدمات خبرنگاران را می بینیم / از همراهی رسانه ها در مقابله با کرونا قدردانی می کنم.

احمد حسین زادگان در آیین گرامی داشت روز خبرنگار که بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: علیرغم محدودیت های کرونایی؛ برگزاری این مراسم در بستر فضای مجازی نشانه آن است که تلاش و خدمات خبرنگاران و رسانه ها را شاهد هستیم.

آیین گرامیداشت روز خبرنگار و اصحاب رسانه به صورت ویدیو کنفرانس و در بستر فضای مجازی با حضور استاندار مازندران، فرمانداران و اصحاب رسانه ( به صورت همزمان و مستقیم در فرمانداری‌های کل استان ) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در این مراسم گفت: علیرغم محدودیت های کرونایی؛ برگزاری این مراسم در بستر فضای مجازی نشانه آن است که تلاش و خدمات خبرنگاران و رسانه ها را شاهد هستیم.

مقام عالی دولت در مازندران یادآور شد: رسانه ها پل ارتباطی مردم و دولت ها هستند و در مازندران این رابطه تنگاتنگ است.

او گفت: رسانه ها با انعکاس مطالبات مردم و اقدامات دولت، اعتماد ایجاد کردند. 

حسین زادگان، افزود: از حضور رسانه ها در بحران ها بویژه بحران کرونا و انعکاس مشکلات جامعه قدردانی می کنم.

 گفتنی است در این مراسم، از چند تن از خبرنگاران پیشکسوت مازندران و برگزیدگان جشنواره های مطبوعات استان با حضور استاندار تجلیل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3728

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

حالت های رنگی