امروز: جمعه 15 فروردين 1399 برابر با 03 آوریل 2020

با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران: امام جمعه جدید نکا منصوب شد

  • پنج شنبه, 10 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امام جمعه جدید نکا با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران و اعضای شورای اداری نکا منصوب شد.

به گزارش آوای خزر از نکا حجت الاسلام محمد انتظاری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران صبح امروز در نشست شورای اداری این شهرستان که به منظور معارفه امام جمعه جدید برگزار شد، بیان کرد: قرآن کریم به حاکمان اسلامی فرمودند که هرگاه در زمین خداوند به آنها حکومت بخشید نماز را به پا می دارند و وجوهات شرعی را پرداخت و امر به معروف و نهی از منکر می کنند.


این مسوول، بیان کرد: نماز عبادی سیاسی جمعه نمازی دشمن شکن و وحدت آفرین و از جایگاه ممتاز و ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به دهه فجر ابراز امیدواری کرد که مردم در این ایام بواسطه فعالیتهای مسوولان شاد باشند.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران از خدمات حجت الاسلام محمدباقرمحمدی لائینی که بیش از دو دهه امامت جمعه نکا را برعهده داشتند و اکنون نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری هستند قدردانی کرد و گفت: بنا به درخواستهای مکرر مردم نکا و اعلام این مطالبه به تهران که حجت الاسلام محمدصادق لائینی امامت جمعه نکا را برعهده داشته باشند لذا این امر محقق شده است.
وی در پایان حکم امامت جمعه نکا را که از سوی حجت الاسلام علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور صادر شده است را قرائت کرد. در بخشی از متن انتصاب آمده است: "شبکه نماز جمعه یادگار امام پس از احیا در ام القرای جهان افزایش اثربخشی خود را ادامه خواهد داد تا از روند تمدن سازی در گام دوم انقلاب پشتیبانی کند از اینرو براساس مصوبه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور،ضمن قدردانی از مجاهدتهای امام جمعه سابق ودر دوره تصدی، جنابعالی به عنوان امام جمعه نکا استان مازندران منصوب می شوید ... علاوه بر اقامه باشکوه و ارایه خطبه های بصیرت بخشی بر صیانت از ارزشهای اسلام ناب محمدی و مبانی نظام ایران در کنار سبک زندگی ایرانی اسلامی گام بردارید".

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3703

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی