امروز: جمعه 15 فروردين 1399 برابر با 03 آوریل 2020

توحیدی مقدم در شورای اداری: جهت دهی اقتصاد به سمت دانش‌بنیان ها

  • چهارشنبه, 27 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تاکید فرماندار نکا بر منع قانونی فعالیت انتخاباتی مسئولان ادارات و دستگاه‌ها با چهره حقوقی.

توحیدی مقدم فرماندار نکا در جلسه شورای اداری با اشاره به اهمیت قانون اساسی در جامعه، اظهار کرد: قانون اساسی به عنوان یک میثاق ملی است که هم اسلامیت و هم جمهوریت و مردم بصورت پررنگ دیده شده است و یکی از بهترین قوانین اساسی دنیا به شمار می‌آید.

نماینده عالی دولت در این شهرستان خواستار پرداختن بیشتر به عملکرد و دستاوردهای نظام در افکار عمومی شد و تصریح کرد: گاهی اوقات تبلیغات زیاد از اندازه سبب کوری رسانه‌ای می‌شود اما خوب است که هر 6 ماه یا کمتر برای مردم بازگو کنیم که چه اتفاقتی افتاده و همین اطلاع‌رسانی درست سبب ایجاد امیدورای و نشاط اجتماعی نزد مردم می‌شود.

توحیدی مقدم با اشاره به جهت‌دهی اقتصاد به سمت دانش‌بنیا‌ن‌ها افزود: رویکرد اقتصاد مقاومتی را به سمت اقتصاد دانش‌بنیان پیش ببریم تا مقاومت خوبی داشته باشد که هم برون‌زا باشد و هم از بیرون کمک بگیرد، قطعا باید براساس سیاست‌های کلان نظام در تعامل با دنیا باشیم تا در آینده در عرصه‌های مختلف یکی از کشورهای تاثیرگذار جهان قلمداد شویم.

رئیس شورای اداری شهرستان نکا بر منع قانونی فعالیت انتخاباتی مسئولان ادارات و دستگاه‌ها با چهره حقوقی تاکید کرد./سایت فرمانداری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3684

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی