امروز: جمعه 15 فروردين 1399 برابر با 03 آوریل 2020

چندخبرکوتاه درچهارمین روزازهفته دولت درنکا:

  • سه شنبه, 05 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش مهروان خبر/ چندین طرح عمرانی درچهارمین روزازهفته دولت درنکاافتتاح شد.

توحیدی مقدم در آئین افتتاح آبرسانی روستای آکرد:گفت تلاش و همت دولت در جهت خدمت رسانی به مردم است.

فرماندار نکااظهارکرد: هفته‌ دولت با نام شهیدان رجایی و باهنر مزین شده، دولتمردان خدمات صورت گرفته را به مردم گزارش می‌ دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا در آئین افتتاح مجتمع آبرسانی روستای آکرد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: هفته‌ دولت با نام شهیدان رجایی و باهنر مزین شده ، هر ساله دولتمردان خدماتی که صورت گرفته، به مردم، گزارش می‌ دهند.

توحیدی مقدم افزود: دولت تدبیر و امید علی رغم فضای نامناسب اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمنان خارجی، با تمام توان در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کرده و توانسته در این راستا موفق باشد.

فرماندار نکا تصریح کرد: با تعامل خوب و سازنده ای که در بین مسئولین و مدیران شهرستان وجود دارد موجب شده تا شاهد رشد، پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهرستان باشیم.

 چندین طرح عمرانی، بهداشتی و کشاورزی در نکا بهره برداری شد.

در چهارمین روز از هفته دولت کلینیک دیابت التیام، آبرسانی و طرح هادی و آبیاری تحت فشار(قطره ای) در شهرستان نکا افتتاح و به بهره برداری رسید.

این طرحها شامل کلینیک دیابت التیام با اعتبار 150 میلیون تومان، آبرسانی روستاهای آلوکنده و سیاوشکلا با اعتبار 1 میلیارد و 200 میلیون تومان، طرح هادی روستای آلوکنده با اعتبار1 میلیارد تومان و آبیاری تحت فشار(قطره ای) با اعتبار 147 میلیون تومان با حضور فرماندار نکا و مدیران دستگاهای اجرایی افتتاح و بهره برداری رسید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3656

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی