امروز: دوشنبه 25 شهریور 1398 برابر با 16 سبتامبر 2019

بازدیدرئیس سازمان مدیریت بحران کشورازنکادرپی سیل اخیردرمازندران

  • جمعه, 02 فروردين 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

درپی سیل اخیرمازندران، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور،استاندار و فرمانداراز منطقه سفل میان در بخش هزار جریب شهرستان نکاازمناطق سیل زده وآسیب دیده نکابازدیدکردند.

اسماعیل نجار- رییس سازمان مدیریت بحران کشور جهت بررسی وضعیت شهرستان های آسیب دیده از سیلاب در نکا حاضر شد.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، فرماندار نکا، استاندار مازندران، مدیرکل بنیاد مسکن استان، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارات در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان نکا در بخش هزارجریب منطقه سفل میان اظهار کرد: با وجود بارش زیاد باران، خوشبختانه با توجه به اطلاعیه های صادر شده و اقدامات صورت گرفته تلاش شده خسارات به حداقل برسد.

توحیدی مقدم فرماندار نکا با ارائه گزارشی از وضعیت مناطق درگیر بحران، آخرین اطلاعات موجود در زمینه خسارات وارده به تأسیسات  زیربنایی و خدماتی مناطق را در اختیار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور قرار داد و خواستار جبران خسارات و کمک به بازسازی تأسیسات عمرانی، برق رسانی، آب روستایی و راه ها، مساعدت لازم به منظور رفع مشکل مردم این مناطق صورت پذیرد.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور بیان کرد: از صبر و همراهی مردم تشکر می کنم و تلاش داریم مشکلات آنان را به حداقل برسانیم. همراهی و همکاری همه دستگاه های اجرایی نیز شایسته تقدیر است.

 رییس سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: از دستگاه ها خواسته شده هرچه سریعتر ارزیابی خود را از میزان خسارات وارده اعلام کنند تا بتوانیم با تمهیدات لازم مشکلات مردم را کاهش دهیم./سایت فرمانداری نکا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3603

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی