امروز: دوشنبه 25 شهریور 1398 برابر با 16 سبتامبر 2019

همه متعلق به مازندران هستیم و توسعه استان باید محور باشد / از نقد منصفانه استقبال می کنم

  • جمعه, 24 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار در جمع رسانه ها در غرب مازندران؛ همه متعلق به مازندران هستیم و توسعه استان باید محور باشد / از نقد منصفانه استقبال می کنم.

احمد حسین زادگان، رئیس شورای اطلاع رسانی استان در این نشست با اشاره به این که توسعه مازندران اگر محور باشد منافع همه ی مازندرانی ها تامین خواهد شد، افزود: همه متعلق به مازندران هستیم و برای بنده شهرهای استان یکسان است و توسعه همه جای مازندران دغدغه است.

احمد حسین زادگان پس از حضور در جلسه شورای اداری استان در تنکابن در نشست خبری با خبرنگاران حاضر شد و به پرسش های مطرح شده پیرامون توسعه شهرهای غربی مازندران پاسخ گفت.

استاندار مازندران در این نشست با اشاره به این که از اختلاف و عدم منافع مشترک در این چند سال نتیجه نگرفته ایم، یادآور شد: متاسفانه در مسایل بسیار مهم توسعه ای درگیر بخشی نگری و تعصب منطقه ای شده ایم.

رئیس شورای اطلاع رسانی مازندران، با اشاره به این که توسعه مازندران اگر محور باشد منافع همه ی مازندرانی ها تامین خواهد شد، افزود: همه متعلق به مازندران هستیم و برای بنده شهرهای استان یکسان است و توسعه همه جای مازندران دغدغه است.

وی با بیان این که توسعه باید در بخش ها و مناطق استان اتفاق بیفتد، اظهار داشت: بر اساس توانمندی ها ی هر شهر باید پیشرفت و آبادانی را رقم زد.

استاندار مازندران با اشاره به این که پذیرای نقد منصفانه هستم و از آن استقبال می کنم، عنوان کرد: اما توهین و افترا برای هیچ کس قابل تحمل نیست و باید اخلاق را در نقد رعایت کنیم.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که آستانه تحمل دولت در استان بالاست، گفت: اما نقد مغرضانه باید دوری کرد، با انصاف، نقد و داوری کنیم.

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با اشاره حضور میلیونی مسافران و گردشگران در استان مازندران خصوصا غرب استان در برخی از ایام سال، گفت : زیرساخت های این منطقه متناسب با جمعیت شناور گردشگران و مسافران نیست به همین خاطر در حال پیگیری این موضوع در دولت هستیم تا بتوانیم با جذب اعتبارات و امکانات زیرساخت های لازم برای این منطقه فراهم کنیم.

استاندار مازندران در خصوص بحث منطقه آزاد مازندران، افزود : جلسه مشترکی با مجمع نمایندگان استان برگزار شد و با وجود برخی اختلاف نظر در نهایت توافق شد مازندران با سه لکه جغرافیایی شامل امیرآباد، فریدونکنار و نوشهر به عنوان منطقه آزاد در نظر گرفته شود و موافقت ضمنی برای منطقه آزاد هم گرفته شد و این موضوع باید در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

وی در خصوص مشکلات پسماند در غرب مازندران گفت: برای رفع مشکلات زباله در این منطقه تلاش شده تا کارخانه های زباله سوز و کمپوست را در شهرهای مختلف تکمیل و راه اندازی کنیم.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود: همه باید تلاش کنیم تا هر چه زودتر مشکل زباله استان خصوصا غرب مازندران حل شود./سایت استانداری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3601

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی