امروز: سه شنبه 04 تیر 1398 برابر با 25 جون 2019

شاعری/ تلاش برای ارتقای گمرک بندرامیرآباد به اداره‌کل گمرک

  • سه شنبه, 20 آذر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای ارتقای گمرک بندر امیرآباد به اداره‌کل گمرک خبر داد و گفت: امیدواریم با تحقق این امر شاهد توسعه بیشتر و روان‌تر در مبادلات باشیم

علی‌محمد شاعری در جمع خبرنگاران با اعلام خبر ارتقای گمرک بندرامیرآباد به اداره‌کل گمرک اظهار کرد: تلاش برای ارتقای گمرک بندر امیرآباد به اداره‌کل گمرک از مسائل و موارد مهم در توسعه صادرات است که با اجرایی شدن آن توسعه همه‌جانبه را شاهد خواهیم بود

وی افزود: با ابلاغ ساختار ارتقای گمرک بندر امیرآباد به اداره‌کل گمرک، شاهد گسترش مبادلات تجاری و رفع موانع در بخش مبادلات مختلف خواهیم بود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با استقرار اداره‌کل گمرک در بندر امیرآباد شاهد رشد صادرات و تسهیل در بخش اشتغال خواهیم بود، یادآور شد: انتظار است که بندر امیرآباد در جذب نیروها از افراد بومی بیشتری به‌کارگیری کند.

شاعری ادامه داد: در بخش‌های مختلف بندر امیرآباد باید از نیروهای بومی و متخصص استفاده شود و علاوه بر آن نیروهای کارگری، خدماتی و اداری هم به‌کارگیری شوند.

وی با بیان اینکه روستائیان حاشیه بندر امیرآباد، سال‌هاست که آلایندگی و مشکلات تردد نصیب حال‌شان می‌شود، یادآور شد: این افراد از خدمات اولیه بی‌بهره‌اند و باید چاره‌اندیشی شود تا این افراد از خدمات مناسب هم در کنار این آلایندگی‌ها برخوردار شوند و مشکلات‌شان برطرف شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: بندر امیرآباد به‌عنوان بندر نسل سومی امروزه شاهد سرمایه‌گذاری‌های مختلفی است و کارخانجات و صنایع مختلفی فعال هستند که باید از این صنایع حمایت و از صنایع جدید استقبال شود.

شاعری اضافه کرد: شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری مطمئن در بندر امیرآباد و شرایط برای منطقه آزاد شدن در این بندر فراهم است.

وی گفت: امیدواریم با همکاری فرمانداران منطقه در شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه و همراهی و حمایت مسؤولان و نمایندگان مجلس در استان مازندران، شاهد سرمایه‌گذاری بیشتر در این منطقه و رونق و توسعه اقتصادی باشیم.

* آماده استقبال از سرمایه‌گذاران هستیم

مدیر بندر امیرآباد هم در سخنانی اظهار کرد: این بندر جایگاه نخست میزان صادرات و واردات کالا در شمال کشور را داراست و آماده استقبال از سرمایه‌گذاران هستیم.

سیاوش رضوانی گفت: شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری با زون‌بندی‌های مختلف فراهم است و نیازمند نگاه ویژه مسؤولان برای جذب سرمایه‌گذاران و هدایت آنان به سمت بندر امیرآباد و توسعه اقتصادی هستیم/فارس.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3557

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی