امروز: پنج شنبه 05 ارديبهشت 1398 برابر با 25 آوریل 2019

برگزاری انتخابات مجمع عمومی انجمن صنفی بانوان خبرنگارمازندران

  • یکشنبه, 11 آذر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ظهر امروز یکشنبه انتخابات مجمع عمومی عادی انجمن صنفی بانوان خبرنگاران مازندران در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد و اسامی خبرنگارانی که با ارائه درخواست، در انتخابات هیئت مدیره و بازرسی اعلام کاندیداتوری کردند، مشخص شد.

به گزارش تابناک مازندران، انتخابات مجمع عمومی عادی انجمن صنفی بانوان خبرنگار امروز یکشنبه ساعت ۱۱ در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

راساس این گزارش، اعضای انجمن صنفی بانوان با ایجاد وحدت رویه و نگاه اندیشمندانه در راستای ادامه فعالیت انجمن صنفی بانوان خبرنگار حضور رساندند.

اسامی خبرنگارانی که با ارائه درخواست، در انتخابات هیئت مدیره و بازرسی اعلام کاندیداتوری کردند، به شرح زیر می باشد:

۱- آزاده بابانژاد
۲- زهرا بشیری
۳- راحله حاجیان
۴- فرشته حسین زاده
۵- رقیه عالی
۶- ندا کلایی
۷- رقیه نعلبندانی
۸- لیلا ناطقی

اسامی کاندیدای بازرسی:
۱- مریم صفریان
۲- راضیه عنایتی
۳- سمیه کریمی
۴- معصومه یوسفی

نتیجه انتخابات به شرح زیر میباشد

پس از أخذ رأی و شمارش آرا، از تعداد ۵۷ آرای ریخته شده به صندوق، تعداد ۵۷برگ رأی قرائت گردید که باتوجه به اکثریت آرای حاضران، اعضای اصلی و علی البدل(هیأت مدیره و بازرسان) به شرح زیر انتخاب شدند

با اعلام انصراف از سوی راضیه نعلبندانی چند دقیقه قبل از انتخابات در بخش هیأت مدیره، خانمها راحله حاجیان با ۴۶ رأی نفر اول، زهرا بشیری با ۳۶ رأی دوم، رقیه عالی با ۳۶ رأی سوم، فرشته حسین زاده با ۲۱ رأی چهارم، لیلا ناطقی با ۱۸ رأی پنجم، ندا کلائی با ۱۶ رأی ششم و آزاده بابانژاد با ۱۱ رأی نفر هفتم شدند که ۵ نفر، عضو اصلی و ۲ نفر دیگر بعنوان علی البدل می باشند.

بازرسان منتخب نیز
سمیه کریمی با ۳۰ رأی نفر اول، معصومه یوسفی با ۲۶رأی دوم، مریم صفریان با ۲۳ رأی سوم و راضیه عنایتی با ۱۵ رأی بعنوان نفر چهارم شدند، که ۲ نفر به عنوان اصلی و ۲ نفر دیگر بعنوان اعضای علی البدل می باشند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3544

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی