امروز: پنج شنبه 02 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019

رئیس کمیته امداد نکا خبر داد: تحویل 49 دستگاه بخاری گازی بین مددجویان

  • جمعه, 02 آذر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس کمیته امدادامام خمینی ره شهرستان نکا خبرداد:  49 دستگاه بخاری گازی بین مددجویان روستاهای لاکتراش، گلورد بزرگ ، سه کیله و للرد منطقه محروم هزارجریب نکا توزیع شد.

حسین بریمانی- رئیس کمیته امداد نکا گفت: با توجه به برخورداری 15 روستای منطقه هزار جریب ازنعمت گاز،کمیته امدادنکا برای تامین لوازم گرمایشی این مددجویان با کمک خیران ، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستا بخاری گازی خریداری و بین مددجویان این منطقه توزیع کرده است.

وی افزود: تا کنون این بخاری ها بین 49 خانواده تحت حمایت روستاهای لاکتراش، گلورد بزرگ ، سه کیله و للرد منطقه محروم هزارجریب نکا توزیع شد .

رئیس کمیته امداد نکا در ادامه گفت: هزینه انشعاب گاز برای مددجویان کمیته امداد در این منطقه به صورت کاملا رایگان بوده و برای هزینه های لوله کشی و سایر نیاز ها با همکاری خیران و مسئولان، این بخش از هزینه ها نیز برای خانوار های تحت حمایت با کمترین هزینه انجام می شود.

وی بیان کرد: تا کنون 100 دستگاه بخاری با اعتباری حدود 54 میلیون تومان تهیه شده است که 14 میلیون و 400 هزار تومان ان از طریق کمک خیران ، دهیاری و شوراهای اسلامی و خانواده ها تهیه شده است.

بریمانی خاطر نشان کرد: یبش از سه هزار خانوار در نکا تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد هزار و 400 خانوار مددجو در منطقه هزار جریب ساکن هستند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3527

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی