امروز: پنج شنبه 02 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019

فرمانداربهشهر/ افسارگسیختگی اقتصادی که محصول تلاش دشمنان است رامهارمیکنیم

  • سه شنبه, 17 مهر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه شورای اداری شهرستان عنوان کرد: همه باید با رفتار درست و به موقع تلاش کنیم تا تهدیدهای اقتصادی دشمن و گرانی افسار گسیخته اقتصادی که یکی از برنامه های دشمن است؛ مهار شود و سختی معاش زندگی مردم برطرف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر در ادامه افزود: در حوزه کشاورزی احصاء اراضی که استعداد کاشت فندق دارد و با حفظ داشته ها و مراقب به موقع، در راستای توسعه در بخش کشاورزی گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر،علیمحمدشاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار،بخشداران،مدیران دستگاههای اجرایی و بانک ها،  جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر برگزار شد.k

هادی خنجری فرماندار بهشهر در این جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی فعلی جامعه اظهار داشت: در شرایط حساس قرار داریم که دشمن با تمام توان برای ضربه زدن به مردم و نظام از طریق اقتصادی وارد عمل شده است و همه ما باید برای توسعه اقتصادی تلاش کنیم.

وی افزود: متولیان بازار و بازاریان، اصناف دقت بیشتری کرده و به مردم بیاندیشند و اگر ما پیرو امام حسین(ع) هستیم نباید زندگی مردم را بپیچانیم و باید رهرو واقعی این امام و ائمه اطهار(ع) باشیم.

فرماندار شهرستان بهشهر با اعلام اینکه تنگناهای اقتصادی و مشکلات وارد شده به مردم همه ما را آزرده خاطر کرده است؛ خاطر نشان کرد: همه نگران اوضاع اقتصادی و معاش هستند و وظیفه داریم به مردم بیاندیشیم و مسیر زندگی مردم را تسهیل کنیم و لذا باید همه ما تلاش کنیم.

خنجری گفت: پیچاندن زندگی مردم احتکار و گران فروشی است و در این شرایط سخت باید در مسیری حرکت کنیم که ناامیدی در مردم ایجاد نشود و ناامید کردن پیروان امام حسین(ع)، ناامید کردن این امام است.

وی افزود: صنعت، معدن و تجارت با نظارت دقیق و برخورد به موقع بازار را مدیریت کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر فرهنگ سازی گفت: همه باید تلاش کنیم تا سختی معاش زندگی بر مردم فشار نیاورد و رفتار درست و به موقع با مردم داشته و گرانی افسار گسیخته اقتصاد را که دشمن برنامه دارد؛ مهار شود.

هادی خنجری گفت: در بخش کشاورزی با توجه به فصل پاییز و کشت پاییزه، جهاد کشاورزی باید در رابطه با تأمین نهاده های کشاورزی، کود، سوخت، و سم اهتمام بورزد و با توجه به ظرفیت بالا باید در بخش کشاورزی با برنامه حرکت کنیم.

وی اظهار کرد: بخشداران و دهیاران، همچنین برای مناطق بالادست تامین آرد و سوخت با برنامه صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر در ادامه افزود: در حوزه کشاورزی احصاء اراضی که استعداد کاشت فندق دارد و با حفظ داشته ها و مراقب به موقع، در راستای توسعه در بخش کشاورزی گام برداریم.

خنجری با بیان اینکه بندر امیرآباد ظرفیت بزرگی برای شهرستان است؛ یادآور شد: برای فعال تر شدن بندر تلاش فراوان انجام شده است و باید مطالبات  شهرستانی با مدیر بندر مطرح شود.

وی افزود: رؤسای ادارات حضور فعال در مناطقی که نیازمند حضور مدیران هستند؛ داشته باشند و در مناطق دوردست و نزدیک،تکریم ارباب رجوع را در دستور کار قرار دهند و در طول سال مراقبت کنند و به این موارد اهتمام داشته باشند.

فرماندار بهشهر بیان داشت: تعامل مدیران با رسانه در برخی از موارد به خوبی انجام نمی‌شود و اطلاع‌رسانی از اقدامات انجام شده از مهمترین موارد کار است که باید از این ظرفیت استفاده کنید.

خنجری در ادامه یادآور شد: از دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، نماینده تأثیرگذار و پرتلاش باید تقدیر و تشکر کنیم که به طور نمونه بیمارستان 220 تختخوابی با پیگیری انجام شده زودتر از موعد به بهره‌برداری می رسد.

وی گفت: دسترسی مردم به کاخ صفی آباد که موافقت اولیه از وزیر اطلاعات اخذ شد از دیگر عملکردهای نماینده مجلس بوده است که مسیر دسترسی انتخاب شد و با نظر فنی و پیشنهاد انجام شد و آرزوی دیرینه مردم شهرستان، استان و کشور در حال تحقق است و باید سپاس بداریم.

فرماندار شهرستان بهشهر با اشاره به تسهیلات ارائه شده بانک ها برای اشتغال زایی شهرستان افزود: رضایت کامل در این بخش انجام نشده و بانک ها و مسؤولان باید دقت عمل بیشتری در این بخش داشته باشند و با قوت و تلاش بیشتری وارد شوند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3499

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی