امروز: پنج شنبه 02 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019

فرمانده سپاه نکا خبر داد: نکا میزبان 2 شهید گمنام/ فعالیت 19 گروه جهادی در مناطق محروم نکا

  • پنج شنبه, 22 شهریور 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده سپاه نکا گفت: 2 شهید گمنام دفاع مقدس هفته آینده در نکا تشییع و به درخواست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی نکا در این مرکز علمی خاکسپاری می شوند.

سرهنگ پاسدار مهدی متوسلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از رسالتهای اصحاب رسانه نقد منصفانه و همراه با ارائه راهکار است و باید توجه داشته باشید که نقد با "نق" فرق می کند

وی با اشاره به اینکه دشمن وارد جنگ فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران شده است و هر جنگی نیز سلاح و ابزار خاص خود را دارد، افزود: در جنگ فرهنگی باید در برابر امپراطوری رسانه ای دشمن که هزینه های هنگفتی را برای دور کردن فکر جوانان از آرمانهای اصیل و انقلابی انجام می دهند، روح امید را به جامعه تزریق کنید زیرا ما داشته های بسیاری داریم و باید از آنها استفاده کنیم

فرمانده سپاه نکا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در هفته دفاع مقدس، 300 برنامه در کلیه رده های سپاه برگزار می شود که 50 برنامه محوری است.

متوسلی همچنین از تشییع و خاکسپاری پیکر دو شهید گمنام در نکا خبر داد و تصریح کرد: مراسم تشییع در ساعت 5 بعدازظهر دوشنبه 26 شهریور در مزار شهدای گمنام برگزار و ساعت 9 صبح روز سه شنبه 27 شهریور نیز مراسم خاکسپاری از مقابل سپاه ناحیه تا میدان مرکزی شهر انجام و برنامه خاکسپاری نیز به درخواست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی نکا در این مرکز علمی برگزار خواهد بود.

وی ادامه داد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) نیز با شعار "وحدت ، ایستادگی ، پیشرفت" با 19 گروه شامل 15 گروه برادر و 4 گروه خواهر از 9 تا 29 شهریور همگام با سراسر استان در نکا برگزار می شود.

فرمانده سپاه نکا اظهار داشت: رزمایش صحرایی نیز با شرکت دو گردان بیت المقدس با گردهمایی 500 نیروی بسیجی با نمایش اقتدار رزمی، تاکتیکی، ورزشی و نهضت روشنگری برگزار می شود.

متوسلی با اشاره به اجتماع 36 هزار نفری نیروهای بسیجی در مرکز مازندران بیان کرد: 4 هزار نیروی بسیجی از شهرستان نکا در این اجتماع عظیم شرکت خواهند داشت.

به گزارش آوای خزر، نیروهای جهادی نکا متعهد شدند که تا پایان سالجاری، 45 واحد مسکونی در مناطق محروم این شهرستان را با کمک کمیته امداد و خیران به گروه هدف تحویل دهند/منبع خبر آوای خزر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3480

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی