امروز: جمعه 03 اسفند 1397 برابر با 22 فوریه 2019

امام جمعه ساری : خدمات دولت آقای روحانی بر کسی پوشیده نیست

  • شنبه, 09 تیر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری از طرح مباحثی چون ناتوانی دولت در ساماندهی امور اقتصادی انتقاد کرد و گفت : خدمات دولت آقای روحانی بر کسی پوشیده نیست .

آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری با بی مبنا توصیف کردن ادعای عدم کفایت دولت در اداره امور کشور افزود : ادعای توان کشور داری بهتر توسط برخی از افراد یک حرف واهی است .


امام جمعه ساری هدف دشمن را در جنگ اقتصادی به زانو در آوردن ملت و نامید کردن آنان از نظام دانست و گفت : نوسانات نرخ ارز و افزایش بی رویه قیمت کالا هرگز قادر به خدشه دار کردن پایبندی مردم به نظام نیست.
وی افزود : این نوسانات قیمت ، خرید چند هزار عددی سکه توسط شماری از سرمایه داران و نیز اغتشاشات بازار از دسایس دشمنان است و این مشکلات هرگز نباید به نا امیدی مردم بینجامد.
نماینده مجلس خبرگان رهبری خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را وظیفه تمامی مسئولان قوای سه گانه و دستگاههای مختلف دانست و بر ضرورت خویشتنداری در برابر خواسته های صنفی مردم تاکید کرد .
طبرسی همچنین از پیشنهاد برخی از افراد جهت مذاکره با آمریکا انتقاد کرد و گفت : با یاری خداوند و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب قطعا به این مشکلات نیز فائق خوهیم آمد.
وی افزود : مردم شریف ایران برای جمهوری اسلامی و ارزش های الهی از بزرگ ترین سرمایه های خود گذشتند و اینک بر مسئولان است که برای رفاه و آرامش خاطر آنان تلاش کنند.
امام جمعه ساری به ایجاد نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت : شادی های موقتی و مراسم گوناگون از قبیل عروسی و کنسرت موسیقی نمی تواند نشاط دائم برای مردم ایجاد کند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی با اشاره به هفته قوه قضائیه ، از شهدای هفتم تیر تجلیل کرد و اظهار داشت : از شهدا به عنوان الگوی زندگی فردی و اجتماعیمان بهره ببریم.
طبرسی از بازی های حرفه ای و جوانمردانه تیم فوتبال در مسابقات جام جهانی اظهار خرسندی کرد و افزود : ورزشکاران کشور ما همواره با پیروزی های گوناگون شادی و شعف را برای مردم به ارمغان آوردند/ایرنا.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3400

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی