امروز: چهارشنبه 29 اسفند 1397 برابر با 20 مارس 2019

آغاز به‌کار پروژه احداث سیستم فاضلاب شهری گلوگاه از امروز

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار گلوگاه از آغاز به‌کار رسمی پروژه احداث سیستم فاضلاب شهری گلوگاه از عصر امروز شنبه 22 اردیبهشت‌ماه با حضور هیأتی از مسئولان کشوری و استانی خبر داد.

محمدرضا تباکی اظهار کرد: در ادامه خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید به مردم فهیم شهرستان گلوگاه این بار شاهد عنایت ویژه دولت تدبیر و امید به شهروندان عزیز گلوگاه هستیم که شامل آغاز احداث یک پروژه مهم است

وی افزود: از آنجا که یکی از مشکلات بیشتر شهرهای مازندران در بخش سیستم فاضلاب شهری است، بسیار خرسندیم که پروژه فاضلاب شهری گلوگاه با حضور هیأتی از مسئولین کشوری و استانی و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی صورت می‌گیرد.

نماینده عالی دولت در گلوگاه بیان کرد: احداث سیستم فاضلاب شهری گلوگاه در مرحله نخست با تأمین اعتبار 10 میلیارد ریال به طول ۷۵۰ متر در مسیر جاده دریا از راه‌آهن تا محور سراسری اجرا خواهد شد و انشاالله طی چند سال آتی با تخصیص اعتبارات کافی به‌طور کامل اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.

تباکی در پایان ضمن‌تبریک ‌به مردم شریف گلوگاه و ارج نهادن به این خدمت ارزنده دولت محترم از همه مسئولین که در تحقق این پروژه نقش داشته‌اند بویژه استاندار، نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مازندران و سایر مسئولانی که در آغاز به کار این پروژه تأثیرگذار بودند، قدردانی و اظهار امیدواری کرد با همین روحیه تعاملی و همدلی بتوانیم شاهد راه‌اندازی پروژه مهمی در این شهرستان مرزی مازندران باشیم.

مراسم کلنگ‌زنی پروژه سیستم فاضلاب شهری گلوگاه، عصر روز شنبه 22 اردیبهشت‌ماه در ابتدای جاده دریای آرام گلوگاه برگزار می‌شود./آوای خزر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار عمومی
بازدید کد خبر: 3361

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی