امروز: دوشنبه 18 فروردين 1399 برابر با 06 آوریل 2020

اخبار عمومی

استاندار مازندران در نشست خبری به مناسبت دهه فجر: شاهد دستاوردهای مهمی پس از پیروزی انقلاب در کشور هستیم / روند پروژه ها و فعالیت ها در مازندران مطلوب است / احیا 100 واحد تولیدی و خروج 125 واحد از تملک بانک ها در یکسال اخیر در استان..

در دومین روز از دهه مبارک فجر مجتمع دامداری 200 راسی(گوسفند داشتی) با اعتبار 500 میلیون تومان در روستای اسکاردین به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، در دومین روز از دهه فجر مجتمع دامداری 200 راسی(گوسفند داشتی) با اعتبار 500 میلیون تومان در روستای اسکاردین به بهره برداری رسید.

پنج شنبه, 10 بهمن 1398

امام جمعه جدید نکا با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران و اعضای شورای اداری نکا منصوب شد.

به گزارش آوای خزر از نکا حجت الاسلام محمد انتظاری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران صبح امروز در نشست شورای اداری این شهرستان که به منظور معارفه امام جمعه جدید برگزار شد، بیان کرد: قرآن کریم به حاکمان اسلامی فرمودند که هرگاه در زمین خداوند به آنها حکومت بخشید نماز را به پا می دارند و وجوهات شرعی را پرداخت و امر به معروف و نهی از منکر می کنند.

سه شنبه, 08 بهمن 1398

توحیدی مقدم در نشست با اصحاب رسانه : بهره برداری 54 پروژه با اعتبار 41 میلیارد تومان در دهه فجر.

فرماندار نکا از بهره برداری 54 پروژه با اعتبار 41 میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.

ساری - ایرنا - علیرضا سعدی‌پور به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران منصوب شد .

عسگری نیکزاد که پیش از این سکان اداره کل آموزش و پرورش مازندران را بر عهده داشت ، شایعه رفتنش از چند وقت پیش مطرح بود ولی روابط عمومی این مجموعه اواخر هفته گذشته تغییر مدیرکل را تکذیب کرده بود

ونگ وا/ عبدالجواد توحیدی مقدم فرماندار نکا در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های جمعی مهمترین اقدامات دولت در حوزه های مختلف شهرستان نکا را تشریح کرد.

صفحه1 از236

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی