امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 برابر با 01 دسامبر 2020

اخبار عمومی

چهارشنبه, 21 آبان 1399

به مناسبت هفته پدافند غيرعامل و در راستاي آشنايي بيشتر كاركنان با تهديدهاي بالقوه فضاي مجازي و راهكارهاي مقابله با آن، همايشي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.

در اين همايش آموزش محور كه با حضور جمعي از کارکنان و با رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي برگزار شد، رئيس انجمن علمي پدافند غيرعامل شهرستان نکا بکارگيري تدابير لازم براي پيشگيري از خطر را ضرورتي اجتناب ناپذير دانست و افزود: پدافند غيرعامل تلاشي خردمندانه براي جلوگيري از به فعليت رسيدن خطر بالقوه و يا کاهش ميزان خسارات در صورت وقوع است که همه حوزه هاي زندگي را در بر ميگيرد.

دوشنبه, 19 آبان 1399

تادقایقی دیگر// هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات برگزارمی شود.

به گزارش مهروان خبر/ این انتخابات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشوراز ساعت 10 صبح امروز- سه شنبه 20 آبان‌ماه 1399 تا ساعت 16 برگزار می‌شود.

سه شنبه, 13 آبان 1399

اخبارکوتاه شهرستان نکا..

افتتاح مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا طوسکلا/ نخستین مدرسه قرآنی مازندران در نکابه بهره برداری رسید.

به گزارش مهروان خبربه نقل از روابط عمومی فرمانداری نکا/ پروژه مدرسه 6 کلاسه شهید میری نیا توسط اداره کل نوسازی مدارس استان و مشارکت بنیاد برکت با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون تومان در روستای طوسکلا به بهره برداری رسید.

سه شنبه, 13 آبان 1399

با حکم استاندار؛ سرپرست جدید اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب شد.

طی حکمی از سوی احمد حسین زادگان، محمد رضا غلامی به عنوان سرپرست اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران منصوب و طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیران ستادی استانداری معارفه شد.

چهارشنبه, 14 آبان 1399

در جشنواره شهید رجایی وزارت اقتصاد و دارایی؛ پست بانک ایران به عنوان بانک برگزیده دولتی انتخاب شد.

پست بانک ایران از سوی وزارت اقتصاد و دارایی به عنوان بانک برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهد رجایی سال 99 برگزیده و توسط وزیر اقتصاد تقدیر شد.

پنج شنبه, 01 آبان 1399

پس از نشست با استاندار مازندران و بررسی آخرین مشکلات حوزه راه استان، رازجویان با همراهی مهندس حسن‌نیا، رئیس سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور، خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور و برخی نمایندگان مجلس و مدیران کل حوزه راه استان، از پروژه‌های راه استان بازدید کرد.

صفحه1 از240

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی