امروز: شنبه 28 دی 1398 برابر با 18 ژانویه 2020

استاندار مازندران، عنوان کرد:خسارت 700 میلیارد تومانی سیل به مازندران

  • یکشنبه, 15 مهر 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اسلامی، مقام عالی دولت در مازندران، گفت: گفت: بارندگی اخیر و جاری شدن سیل در نقاطی از شهرها و روستاهای غرب مازندران، بالغ بر 700 میلیارد تومان به بخش های مختلف خسارت وارد کرده است.

استاندار مازندران، گفت: بارندگی اخیر و جاری شدن سیل در نقاطی از شهرها و روستاهای غرب مازندران، بالغ بر 700 میلیارد تومان به بخش های مختلف خسارت وارد کرده است. 

به گزارش روابط عمومی استانداری، مهندس اسلامی عنوان کرد: در جریان بارش شدید باران و جاری شدن سیل و سیلاب در مناطقی از شهرها و روستاهای غرب مازندران بالغ بر 700 میلیارد تومان خسارت به حوزه زیرساخت ها و تاسیسات زیربنایی، مسکونی، معیشتی، کشاورزی، دام و طیور و آبزیان وارد شد.

اسلامی، مقام عالی دولت در مازندران با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی دستگاه های اجرایی و ستاد مدیریت بحران، خسارات برآورد شده، طی نامه یی به دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و وزارت کشور ارسال شده است.

استاندار مازندران، خاطرنشان ساخت: در بازدید دکتر نوبخت، معاون رییس جمهوری از مناطق خسارت دیده از سیل در غرب مازندران مقرر شد تا گزارش خسارات، روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، طرح و برای جبران خسارات تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
بازدید کد خبر: 3497

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی