امروز: یکشنبه 27 مرداد 1398 برابر با 18 آگوست 2019

رئیس هیئت نجات غریق مازندران خبر داد غرق شدن 4 نفر در دریای مازندران/ شنا در خارج از طرح دلیل اصلی غرق شدگی

  • چهارشنبه, 23 خرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس هیئت نجات غرق مازندران خبرداد/ شنا در خارج از طرح دلیل اصلی غرق شدگی

رئیس هیئت نجات غریق مازندران با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح دریا تاکنون 4 نفر در دریای مازندران غرق شده اند، گفت: شنا در خارج از طرح دلیل اصلی غرق شدگی این 4 تن است.

نقی کریمیان در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با اشاره به عملکرد این هیئت در طرح سالمسازی سال 97 در این استان، اظهار کرد: از ابتدای خردادماه که طرح های دریا آغاز شد تاکنون 223 نفر از سوی ناجیان غریق، از مرگ حتمی نجات یافتند.

وی گفت: متاسفانه امسال 4 غرق شده داشتیم که پزشکی قانونی همچنان دلیل اصلی غرق شدن دو نفر از آنها را اعلام نکرده و منتظر نتیجه نظر پزشکی قانونی هستیم.

رئیس هیئت نجات غریق استان مازندران درخصوص ورزشکار 23 ساله بابلسری که چند روز پیش در دریا غرق شده بود، اظهار کرد: جسد این فرد صبح امروز پیدا شده است.

کریمیان با اشاره به اینکه این ورزشکار که به همراه 2 تن دیگر باقایق به عمق 50 متری رفته بودند و وی به تنهایی اقدام به شنا تا ساحل کرد، گفت: دو فرد دیگر با قایق به ساحل برگشتند اما فرد مذکور در امواج به دام افتاد و غرق شد.

وی با اشاره به اینکه آن دو تن در بازداشت به سر می برند، تصریح کرد: تا به این لحظه افراد غرق شده همگی در خارج از طرح شنا کرده بوده و در داخل طرح غریقی گزارش نشده است. /ایسنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در حوادث
بازدید کد خبر: 3374

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

آخرین اخبارانتخابات

حالت های رنگی